Piątek, 28.01.2022, Imieniny: Walery, Radomir, Karol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ kek
  Czwartek, 13.05

  Jak chcesz po szczepieniu 2-3 dni leżeć w łóżku z 40 stopniową gorączką to zaszczep się AstrąZenecą. W CSB można trafić na Modernę jak ktoś zrezygnuje ze swojego terminu.

 2. 2
  +6
  ~ marko
  Czwartek, 13.05

  Do ,,kek" i po modernie możesz czuć się tak samo(miałem ją), a co do wyboru szczepionki to żadna nic nie gwarantuje.Każdy organizm inaczej reaguje,podobno młodszy reaguje,,gorzej",więc ciesz się młodością....

 3. 3
  +5
  ~ Do kek
  Czwartek, 13.05

  Serio uważasz, że źle samopoczucie zależy od podanej szczepionki? Słyszę mnóstwo komentarzy typu: jadę do Gdańska bo tam mają Pfizera. Ja się pytam po co...? Wszystkie dostępne szczepionki dostępne w Polsce mogą powodować źle samopoczucie, nawet jak dziecko szczepisz na WZW czy inne choroby to może mieć temperaturę... Wszystko zależy od organizmu i podatności. Jak czytam te teksty niedowiarków czy sceptyków to nic tylko się śmiać. Brawo Wy.

 4. 4
  +3
  ~ Inspektor OkO
  Czwartek, 13.05

  nikt nie zmusi mnie do zaszczepienia sie niewiadomo czym!!!!

 5. 5
  +1
  ~ nóm szczepmy się bo nie boli
  Piątek, 14.05

  Niektóre kraje ograniczają lub nawet zawieszają astre a u nas szczepią nią na potęge bo najtaniej. Jakiś kraj jej nie chce to dawać do polski u nas ludzie wszystko wezmą w organizm jak usłyszą w tv że są dobre. Potem zdziwieni, że ludzie nie przychodzą na szczepienia. Ciekawe jak doszli do tej konkluzji, nieprawdopodone, elblążanie nie chcą sie szczepić astrą ciekawe dlaczego. Może dlatego, że jednak ludzie mają swój własny rozum?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.78640913963318