Wtorek, 18.05.2021, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  ~ Kierownik tego skrzyżowania
  Piątek, 09.04

  Chodzi o to by tłoki instruktorzy nie uczyli zawracania od strony Skrzydlatej i z powrotem w Skrzydlatą. Tam postawić im zakaz. Zawracanie od Malborskiej wzdłuż Obwodnicy czy od strony Nowej Holandii jest jak najbardziej prawidłowe. Jest przede wszystkim tam sporo miejsca by bezpiecznie zawrócić "na raz". To jest skrzyżowanie więc nie można tam zawracać "na trzy" czy " na cztery lub pięć". Od biedy sprawny kierowca zawinie szerokim łukiem nawet od strony Skrzydlatej przy zerowym ruchu ale Elki robią to nagminnie. Chyba, że trenować będą w nocy.

 2. 2
  +6
  ~ Jolo
  Piątek, 09.04

  Zjadłem dziś kaszankę na śniadanie.

 3. 3
  +2
  ~ -ccccc
  Piątek, 09.04

  wydłużyć odcinek z ograniczeniem do 40 i proszę dostosować swoją prędkość do oznakowania.

 4. 4
  --2
  ~ Kaska
  Piątek, 09.04

  Zatorze,to jeden wielki plac manewrowy dla de...ili z nauki jazdy z całego wojewodztwa i okolicznych wsi.Przejechac nie mozna normalnie,bo wszedzie sie kreca barany.W dodatku wyjezdzaja w miasto nie majac podstawowych umiejetnosci ruszania z miejsca.Porazka.Ale to nie wina kursantow,tylko zrytych łbow tych instruktorkow z bozej laski,ktorzy pojecia o ruchu drogowym nie maja.Poza tym powinni wprowadzic zakaz uzywania telefonow przez instruktorow podczas jazd szkoleniowych i karac ile wlezie.

 5. 5
  0
  ~ Mia
  Piątek, 09.04

  Na Zatorzu,to powinien byc ustawiony zakaz jazdy nauki jazdy na calym osiedlu.

 6. 6
  +2
  ~ Hehe
  Piątek, 09.04

  Te Kierownik od skrzyżowania to od teraz na przekór Tobie będę tam sobie zawracał tyle razy , aż mi kursant pawia puści od zawrotów w głowie...

 7. 7
  0
  ~ kierowca 1
  Piątek, 09.04

  postawić znak zakaz ruchu na drodze do nowej holandii.dojazd tylko z s7.bedziecie musieli drogi nadłożyć to zawracanie przestanie wam przeszkadzać.

 8. 8
  +3
  ~ kjm
  Piątek, 09.04

  panie radny czy pan zdaje sobie sprawę z tego że nie można jak to pan ujął ... " duże problemy interpretacyjne przepisów prawa drogowego"... , interpretować przepisów o ruchu drogowym? Wyluzuj pan, weź pan 3 oddechy, napij się pan wody, bo to będzie dla pana ... zdrowotności, czyż nie tak?

 9. 9
  --1
  ~ Mieszkaniec
  Piątek, 09.04

  Miejsce to plac manewrowy dla nauki jazdy. Ogromne utrudnienie dla mieszkańców. Może ktoś się tym zajmie.

 10. 10
  0
  ~ jak to niemożliwe
  Piątek, 09.04

  ....Propozycja umieszczenia znaku B-23 "zakaz zawracania" na ulicy Skrzydlatej przed skrzyżowaniem z ulicą Malborską nie jest możliwa do zrealizowania... jak w Rosji - do USC przychodzi dwóch facetów i oświadcza, że chcą wziąć ślub ze sobą - a urzędniczka że to niemożliwe - i co?? po 9 miesiącach im się urodziło dziecko - i co???

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0638239383698