Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (55)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Wtorek, 09.03

  Piękne podsumowanie Janka Muzykanta. Na życzenie to sobie można zamówić pizzę z peperoni albo z frutti do mare . Decydowanie o życiu innego człowieka bez względu na to jaki jest mały to nie losowanie . Rozumiem prawo do błędu ale po pewnym czasie trzeba na pewne rzeczy spojrzeć racjonalnie. Ja jestem zwolennikiem strzelania co wcale nie oznacza że będę żądał prawa do tego by strzelać sobie do każdego kto mi się nie spodoba. Młode damy powinny się zastanowić czy są dość dojrzałe by decydować o życiu innych , a już wcale nie może być mowy o aborcji bez zgody ojca dziecka , bo jeśli są jakieś prawa reprodukcyjne to z pewnością należą do obojga przyszłych rodziców w tym samym stopniu. Rękę sobie utnę a pod tym projektem się nie podpisze.

 2. 2
  +4
  ~ robert
  Wtorek, 09.03

  ~ BEZ ŚCIEM proszę, "Osoby z ch.....?".Raczej nie, są tacy /takie???/ którzy mają ten instrument a uważają się za kobiety /mimo, że nie mają macicy /raczej/.

 3. 3
  +3
  ~ Autohton
  Środa, 10.03

  Patrząc na te strajkujace osoby to uważam , że szkoda ,że ich matki nie miały takiej grtisowej skrobanki . Dzisiaj nie byłoby problemu. Dzisiaj chcą ci ,, wyzwolency " dymac się bez hamulców na okrągło A za ich wpadki mamy wszyscy płacić. Te skoki w bok , zdrady , używanie do woli mają gratisowo zniwelować ginekolodzy na każde rzadanie . A mogła wziąć do buzi. I Wilk byłby syty i owca cała. Kiedyś głupia osoba miała przynajmniej wstyd się z nią obnosic. Dzisiaj głupcy narzucają swą wolę mądrzejszym i to ma ich jeszcze policja w tych ekscesach chronić. Światem próbują kierować idioci . IM GLUPSZY TYM BARDZIEJ WSPIERANY PRZEZ OBCE MOCARSTWA I TYM WIECEJ MA OPLACANYCH KLAKIEROW I TYM WYZSZE SONDAZE - TEZ OPLACANE I TYM WYZEJ GO CZY JA WINDUJA POLITYCZNIE I W TEN SPOSOB ROZWALA SIE PODSTAWY DANEGO NIE ,, ZDYSCYPLINOWANEGO PANSTWA " I JEST ZAMET , DESTRUKCJA , WALKA , NIENAWISC I WOJNY NIE TRZEBA . TYLKO DAC WLADZE I D I O T K O M I IDIOTOM . NIE MASA , NIE KLASA A KASA K A S A R Z A D Z I Ś W I A T E M . OCZYWISCIE TU NA ZIEMI . IDIOCI NIE ROZUMIEJA ZE W RAZIE CHAOSU TO ICH PIERWSZYCH ,, PODDADZA ABORCJI "

 4. 4
  +3
  ~ jasnowidz
  Środa, 10.03

  SŁOWNICTWO ULICZNE jest inne nie ma kobiet , jest osoba z macicą

 5. 5
  +2
  ~ uiyIK
  Środa, 10.03

  Mozesz sie domagac, ale na głupia głowe lekarstwa .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1660377979279