Sobota, 17.04.2021, Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ widz
  Wtorek, 26.01

  proszę nie podważać narodowego planu.to niepatriotyczne.plan jest świetny,tylko seniorzy tłumnie chcą się szczepić.zapchali serwer,zablokowani infolinie.nieładnie.rząd sie tak postarał.

 2. 2
  +10
  ~ prokurator
  Wtorek, 26.01

  czy to prawda, że jej towarzyszy już zaszczepiła bez kolejki ????!!!!!!!!

 3. 3
  +19
  ~ xdas
  Wtorek, 26.01

  Jeszcze niedawno ta pani mówiła, że jej placówka może zaszczepić max 30 osób dziennie. Wstyd!

 4. 4
  +6
  ~ Zapomnieliscie
  Wtorek, 26.01

  Co wyprawiali jak rząd,ilu i co dalej robią. Tragedia jest że elblazanie muszą jechać do olsztyna by się leczyć. Tak dbacie O to by tu na miejscu było wszystko. Lekarze i oddziały.

 5. 5
  +10
  ~ MO
  Wtorek, 26.01

  "starsze osoby powinny być kierowane na szczepienie do lekarza pierwszego kontaktu" - a mój lekarz rodzinny i jego koleżanki i koledzy (chyba pani też bardzo dobrzy znajomi) nie zgłosili swojej przychodni (gabinetu zabiegowego - a mają) do wykonywania szczepień

 6. 6
  --4
  ~ kasdz
  Wtorek, 26.01

  do ulka- to są centralne rzady pis a z drugiej strony nie żal mi tych co musza daleko dojeżdzac bo może wtedy otworza oczy. Głosowali na pis to mają :) Brawo pis kocham was.

 7. 7
  0
  ~ *****
  Wtorek, 26.01

  Do ciemnej masy nigdy nie dotrze bo oni zawsze ŁALE ŁONI DAJOM. :)

 8. 8
  +4
  ~ Adx
  Wtorek, 26.01

  O pani mogę powiedzieć tylko jedno DRAMAT

 9. 9
  +11
  ~ elektoracie - wstyd!
  Wtorek, 26.01

  Nie jestem nawet tolerancyjny wobec pis, ale to co platformersi pokazujecie, to to samo co pokazuje w mieście Wróblewski z psl. Macie takie same hasła , pewnie z centrali wymyślone w budce: bardzo chcemy i jesteśmy do tego dostatecznie mądrzy, ale niczego nie robimy , bo rząd... . Na szczęście siedzicie w budce sterowej na Titanicu. Pozostawcie po sobie negatywne wspomnienia , ale nie wstrętne, cuchnące. Przeczytajcie to o czym bredzicie (portas też) i zastanówcie się jak to się ma do bałaganu zarządczego w mieście, szpitalu, jak to się ma do siermiężnego życia mieszkańców bez perspektywy na przyszłość. Podajcie choć raz (Wróblewski też) jeden solidny program dla zatrzymanie młodych aby chcieli tu wrócić po studiach. Zapomnieliście narzekać na sztandar - przekop, ale Wróblewski też śpi.

 10. 10
  +7
  ~ Józek z UE
  Wtorek, 26.01

  Proszę powiedzieć jaki procent ratowników i pielęgniarek a jak administracji jest u Pani zaszczepiony, Pani była w pierwszym "rzucie" bo na co dzień ma Pani kontakt z chorymi na COVID. O prezydenci likwidującym miejsca parkingowe pod jakieś ładowarki nie wspomnę - jedna grupa

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0591950416565