Niedziela, 9.05.2021, Imieniny: Grzegorz, Katarzyna, Karolina
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (14)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ stefan
  Piątek, 22.01

  Może się czepiam , ale nie słyszałem jeszcze ,by Ci co najwięcej mogą od 2015 roku ,czyli elbląscy posłowie Wilk - druga kadencja , Krasulski - 5 kadencja w Sejmie zabierali głos w Sejmie lub zalatwiali coś dla Elblaga . A kasiore co miesiąc biorą .

 2. 2
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 22.01

  Pani Poeseł jest wybrana z okręgu 34 i czy się to nam podoba czy nie - Jest Posłem Tej Ziemi. Cieszy aktywność na sejmowej mównicy acz szkoda że to aktywność skazana na jałowość - politycy PiS głosują w oparciu o SMS-y z Nowodrodzkiej i nawet Rejtan na nic się to zda bo co Prezes napisze to przegłosują. Elbląg zszedł ze sceny tracąc status województwa i tylko paru kretynów ten fakt neguje .

 3. 3
  0
  ~ Emeryt
  Sobota, 23.01

  Covid istnieje ale narodziny dali mu laboranci a nie natura i teraz z tych samych laboratoriów wychodzi "antidotum" w postaci szczepionek (w dodatku z samoreplikującym się RNA...). I chociaż covid potencjalnie może być dla mnie smiertelny to dla zasady i z moralnego pkt widzenia absolutnie nie wezme udział w szczepieniu bo to tak jak bym odkupował od złodzieja własny skradziony majątek. Nie będę swoją partycypacją wspierał ten najwiekszy przekręt w historii by później mogli się chwalić statystkami (zresztą i tak są wyssane z palca jak te 2% inflacji GUS). A już zwłaszcza że producenci nie chcą brać odpowiedzialności finansowej za swój produkt co w ogóle zamyka dalszą dyskusję z "fanatykami szczepionkowymi"

 4. 4
  +1
  ~ Rambo 11
  Sobota, 23.01

  Pisowskie Ścierwo jest mściwe gdzie nie ma sekty nie ma kasy tylko dla WYZNAWCÓW OBRZYDLIWCA .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.92756605148315