Wtorek, 2.03.2021, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +23
  ~ mowa trawa
  Czwartek, 14.01

  paszli won.nieroby.

 2. 2
  +24
  ~ Wendy
  Czwartek, 14.01

  Proszę nie nazywać ich elbkażankami, które jak owce poddają się lewackiej dyktaturze o symbolu pioruna. Jeszcze nic nie zatwierdzone dopiero jest projekt, a one już robią zadymę, pokolenie pieniaczy, ktore powinno być skierowane do pracy przymusowej w szpitalach do walki z covidem i odśnieżania ulic. Równie dobrze mogą nie przyjmować wyroków sądowych......

 3. 3
  --18
  ~ zibi
  Czwartek, 14.01

  Byłem na Zachodzie, mam tam rodzinę od wielu pokoleń i tam jest większy szacunek do obywatela, tam służby często pomagają obywatelowi, a nie od razu mandaty wypisują jak w Polsce. No właśnie to policja kieruje sprawę obecnie do sądu jak nie przyjmiesz mandatu, a teraz będzie tak, że to Ty będziesz musiał kierować sprawę do sądu. Nie każdy obywatel potrafi napisać pismo do sądu i nie każdy ma kasę na koszty sądowe. Dlaczego niby teraz ma być tak, że policjant miałby być zwolniony z kierowania sprawy do sądu i wszystkie formalności miałyby być przerzucone na obywatela? Skoro to policjant wystawia mandat, to i niech kieruje sprawę do sądu i udowadnia winę. W normalnym systemie prawnym oskarżyciel musi udowodnić winę, a nie obwiniony swoją niewinność.

 4. 4
  --5
  ~ Bentrand
  Czwartek, 14.01

  O to rodziny tych co przez te protest zarażą się i umrą mogą z "podziękowaniami" przyjść do miejskich portali - dla publiki szafować ludzkim życiem

 5. 5
  --30
  ~ Arc
  Czwartek, 14.01

  Tym razem wyjątkowo popieram ich protest i w innych okolicznościach na pewno bym poszedł, bo samo to, ze są w PiS ludzie co skłądaja taki projekt, oznacza, ze są tam tak samo chorzy ludzie jak w PO - nie miej nie pójde na protest, bo z morderczyniami dzieci, to jak bym pluł sobie w twarz.

 6. 6
  +23
  ~ do~ zibi
  Czwartek, 14.01

  w cywilizowanym państwie obywatele przestrzegają zasad współżycia społecznego.Podskocz z łapami do policjanta do dostaniesz łomot i żaden sąd ci tego nie odbierze.Przypomnij sobie protesty żółtych kamizelek we Francji.A tu byle gnój pluje na policję bo on protestuje przeciw noszeniu maseczek w przestrzeni publicznej.

 7. 7
  +23
  ~ Elblag
  Czwartek, 14.01

  Precz z Lewica i z Lewakami

 8. 8
  --19
  ~ Zibi
  Czwartek, 14.01

  Weź się nie ośmieszaj człowieku. W cywilizowanych krajach nie ma tak, że sądy jak u nas wydają wyroki, że nakazy noszenia masek i kary od Sanepidu są nielegalne, a policja dalej za to wystawia mandaty. Były już wyroki w sądzie w Opolu i Kościanie, które uznawały kary za nielegalne i niezgodne z Konstytucją. We Francji to przestrzegają tamtejszej Konstytucji i prawa. U nas też obywatele przestrzegają zasad współżycia społecznego, ale to rząd działa niezgodnie z prawem.

 9. 9
  +23
  ~ Kondek
  Czwartek, 14.01

  Poruszony temat, to NA ZAMÓWIENIE STRONNIKÓW BEZPRAWIA !!!

 10. 10
  --5
  ~ Jeszcze jedno
  Czwartek, 14.01

  Jeszcze jedno, pierdolić polska policję bandę psów a córka komendanta obciąga pały w energy

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3204028606415