Czwartek, 21.01.2021, Imieniny: Agnieszka, Inez, Jaroslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ Zbydlęcenie i tyle
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  I bardzo dobrze, że są te zdjęcia. Inaczej wielu by zwyczajnie nie uwierzyło w takie zbydlęcenie służb, powiedzmy, że medycznych i policji, która też powinna była zareagować na człowieka wyrzuconego na ulicę, a nie stać i się gapić jak sroka w gnat!

 2. 2
  +13
  ~ mis
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  przeciez tymi karetkami jezdza debile i matoly po jakichs kursach ktorzy g.............umieja a jeszcze do szpitala 300 metrow a oni zmarlego jak psa w worek i na ulice ?za takie numery powinni ich zwolnic albo nauczyc jak sie postepuje w takich wypadkach

 3. 3
  +9
  ~ GN
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  To skandal!!! Swojego ojca też tak wywleką i wyrzucą na ziemię? Gdzie się podział rozum tych ludzi, gdzie zwykła ludzka przyzwoitość. Jak można tak postępować z człowiekiem?

 4. 4
  +7
  ~ Nikt
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  A gdzie ten parawan jest, bo na zdjęciu go nie widać. Zero szacuku do osoby zmarłej. Masakra co się dzieje na ty świecie!!

 5. 5
  +8
  ~ Astro
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  Jaki kraj taka służba zdrowia i tyle w temacie. Rodzinie wyrazy współczucia.

 6. 6
  --10
  ~ Hehe
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  Ale z Was tępe Glenie są.... Czytam i śmieję się z Waszej głupoty drodzy tu komentujący.

 7. 7
  +3
  ~ Wertex
  Ponad tydzień temu, Poniedziałek, 11.01

  Jednak niektórzy ludzie to są bydlaki. Ale tak to jest, protestują aby móc zabijać dzieci, to co ich potem obchodzi, że położą człowieka nieżywego w rynsztoku. To szwaby podczas Ii wojny światowej kazali żydom schodzić z chodnika do rynsztoku, a tu jakieś sk....le wywlekli zmarłego (pytanie jeszcze jaka przyczyna nagłego zgonu?) do rynsztoku! Dla takich nie powinno być sądu, bo sądy powinny być dla ludzi, a to zwykłe bydło jest, więc takim krótko z pala w łeb i chwast wyrwany! I jeszcze ta bezradna policja... Gdzie prokurator?!?!?

 8. 8
  +4
  ~ Łukasz
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 12.01

  To się policja narobila wokół niego rozłożyli parawan i na tym zakończyła się pomoc policji . Haha . Na bank napisza ze covid. Zero poszanowania zmarłego na ulice i uj***

 9. 9
  --1
  ~ zuzu
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 12.01

  A wg mnie po co taki artykuł,który dość,że nic nie wnosi to jeszcze pokazane niewłaściwe zachowanie ekip ratunkowych i te zdjęcia...

 10. 10
  +4
  ~ statystyka
  Ponad tydzień temu, Wtorek, 12.01

  W jakim stanie był pacjent gdy załoga ambulansu go przejmowała? Przecież to pewnie minęły minuty od wyjazdu z domu pacjenta. Gdyby ambulans dowiózł umierającego do szpitala i tam nastąpił zgon, to statystyki szpitala lecą. Położono więc nieboszczyka na ulicy w jej części ściekowej. Jedno zdarzenie a ile spostrzeżeń - zachowania jak u Czerniakowa w Getcie. Masz odrobinę wartości dopóki płacisz podatki. Schabowy ma większy szacunek.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0008020401001