Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ CZEKAMY
  Niedziela, 06.12

  Który z tych madrali zapanuje na pionowej ścianie lub na skosie dachu budynku.

 2. 2
  0
  ~ MieszkaniecWspólnej.
  Niedziela, 06.12

  Zdjęcia 3 i 6 - auta stoją na prywatnych posesjach, w miejscach, które właściciele przeznaczyli pod SWOJE auta. To, że w jakimś miejscu rośnie trawa nie czyni go automatycznie trawnikiem. Ktoś płaci za teren, dba o niego, kosi go etc. więc może sobie stawiać auto nawet wokół posesji.

 3. 3
  +1
  ~ do~ Głos Ludu
  Niedziela, 06.12

  Człowieku ty lepiej się wyśpij a nie piszesz po nocach a do tego głupot . Posesja tego właściciela kończy się wraz z płotem. Jakby nie patrzył auto jest zaparkowane nie zgodnie z przepisami. Jeżyk

 4. 4
  +2
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 06.12

  Ja niejednokrotnie pisałam że przy wyjeżdzie Pionierska ,Beniowskiego na wąskim chodniku stoją ; biała mazda która zajmuje pół wąskiego chodnika i seat który też wjeżdża na pół chodnika i naprawdę ciężko jest przejść .Policja przejeżdża tamtędy i nie zwraca na to uwagi .

 5. 5
  --3
  ~ Aneta
  Niedziela, 06.12

  Tylko cymbał robi takie fotki !!

 6. 6
  --2
  ~ Głos Ludu
  Niedziela, 06.12

  Do Jeżyk - masz rację, czasami chodzę nie wyspany :) Głupoty piszesz Ty. Na Konopnickiej zostało zrobione to zdjęcie, a to że ktoś ma płot postawiony jak ma - nie oznacza, że tam się kończy jego posesja. Może gdybyś znał historię tej ulicy to coś mądrego byś napisał a tak lepiej sam się nie odzywaj. A w ogóle to napisałem, że jest to niewykluczone - czyli może tak być. Czytać też trzeba ze zrozumieniem.

 7. 7
  --2
  ~ Janusz
  Poniedziałek, 07.12

  Parkuję gdzie mi się podoba, nawet w wejściu do sklepu bo mam bliżej a nie mogę się męczyć bo zaraz idę na fitnes i kto mi coś zrobi, ktoś wystawi mi mandat w Elblągu, żarty chyba, kto taki?

 8. 8
  +2
  ~ widz
  Poniedziałek, 07.12

  buractwo opanowało elbląg.covid to przy nich myły pikuś.

 9. 9
  +2
  ~ nic nie robią
  Poniedziałek, 07.12

  a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdza i nic! na Traugutta 59 jakaś tępa gruba sklepowa od Ewki parkuje na środku chodnika!

 10. 10
  +2
  ~ olewanko
  Poniedziałek, 07.12

  ta seria pokazuje ze Elblaska kasa miasta peka w szwach od pieniedzy z mandatow. W Gdansku nie do pomyslenia jest takie parkowanie. Tam Straz Miejska zjawia sie po 10 minutach i sypia sie mandaty!!!! Elblag miasto bogate i pelneniepotrzebnych etatow dla policji i strazy miejskiej

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.319051027298