Czwartek, 25.02.2021, Imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ kkk
  Poniedziałek, 30.11

  Już teraz co niektórzy "kierowcy" zatrzymują się przed przejściem na zasadzie, a nóż ktoś się pojawi bo wychodzi ze sklepu, z klatki domowej / jakby mieli 8 zmysł/?

 2. 2
  +1
  ~ vrain
  Poniedziałek, 30.11

  Przestańcie jeździć połową dopuszczalnej prędkości to zniknie problem jazdy "na zderzaku". Tak samo z blokowaniem lewego pasa. Nigdy się nie nauczycie, co? Za to powinny lecieć mandaty! Kodeks Drogowy o tym też mówi. Co do praw pieszych, są ok... o ile pieszy jest na tyle dojrzały by nie ładować się bezmyślnie lub nawet umyślnie pod jadący samochód. Dawniej uczono w przedszkolach i szkołach, że przed wejściem na jezdnie ROZGLĄDA SIĘ czy coś jedzie. I tak powinno pozostać.

 3. 3
  0
  ~ Twardy
  Wtorek, 01.12

  "Wyjątkiem będzie manewr wyprzedzania" jak jakiś idiota jedzie przez całe miasto od Zawady do Grunwaldzkiej lewym pasem 40 km/h to na to nikt nic nie powie. Wyprzedź takiego lewym pasem to powiedzą na ciebie pirat drogowy. Za takich gamoni powinni się wziąć. Autostrada to samo od Gdańska do Łodzi lewym. Pozdrawiam lewopasowców.

 4. 4
  0
  ~ Arc
  Wtorek, 01.12

  O idioctwie związanym ze "świetymi krowami" na przejściach pisano już wiele i szkoda siępowtarzać. Pytanie czy rząd PiS chce nas porównywac z Indiami gdzie od dawna świete krowy mająpierwszeństwo na drogach?!?! Ni nowego więc nie wymyślili ale najgorsze, żen inic normalnego i pożytecznego a wręcz przeciwnie, bo zwiększy sięprzez to ilość śmiertelnych wypadków pieszych na przejściach, które uwierzą juz całkowicie, że są "świętymi krowami" a maska samochodu ich obudzi ze snu.... ale to będzie za późno!

 5. 5
  0
  ~ kierowca zawodowy
  Wtorek, 01.12

  Ja już od kilku lat gdy dojeżdżam do przejścia dla pieszych zatrzymuje się i pytam , czy ktoś z państwa ma zamiar przechodzić , lub w chodzić na przejście dla pieszych , nie słyszę . więc ruszam , atu za krzaków wylatuje z flachą w ręku i krzyczy , ja będę przechodził

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.6412889957428