Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Gosc
  Piątek, 30.10

  DO STOICKI. Panie dziekuj Bogu ze sa Tacy ludzie a nie ciemnoty ogladajace TVPIS i ryjace im glowy. Co bylo przed wyborami wirus w odwrocie dawajcie na wybory Mateuszek mowil w wakacje bony turystyczne nikt testow nie robil wywalone mieli a teraz wspaniali ludzie zamkna cmentarze a biedronki i inne smierdzace markety otwarte gdzie kazdy pierdzi na kazdego . Ludziom chleb zabieraja ale w dupie maja oni maja kase z Naszych podatków. ### nie Rzad . Mlodzi niech walcza popieram. Zaden stary dziadek ktory nie ma żony nie ma partnerki nie wie nic o zyciu o problemach ma decydowac o zyciu Nas kobiet. Mysle ze czas minąl dobre senatorium dla Pana K i tyle w temacie. I wlasnie znowu pojde na STRAJK KOBIET. Milego ogladania TVPIS.

 2. 2
  --9
  ~ Stoicki Obserwator
  Piątek, 30.10

  Do Gosc Nie oglądam TV, bo mam swój rozum. A ty za to wyglądasz na typowego osobnika, który całe dnie spędza ze ślepiami w TVN i uszami w TOK FM. Tak właśnie te polskojęzyczne media sieją podziały w narodzie.

 3. 3
  +7
  ~ Wkurzona
  Piątek, 30.10

  Od 3 listopada koronawirus idzie na urlop

 4. 4
  +11
  ~ Gosc
  Piątek, 30.10

  Do Stoicki. Nie ogladam nic poza sportem dobra ksiazka czas ze znajomymi . Mam firme pracuje cale dnie płacę podatki zeby Panowie z Wiejskiej mieli co rozpierdzielać . Milego weekendu. I nie jestem gowniara tylko matka dwojki dzieci i chce zeby zyly w kraju gdzie sie slucha ludzi a nie ma ich w d...e.

 5. 5
  +3
  ~ Premier
  Piątek, 30.10

  Ten wirus jest w odwrocie i nie należy sie go bać ...

 6. 6
  --5
  ~ Stoicki Obserwator
  Piątek, 30.10

  Do Gosc Dobrze, że chcesz aby słuchano innych. Przynajmniej,jesteś jedną z tych osób, która wie, że decyzja o potencjalnej aborcji powinna należeć do obojga rodziców - w ramach słuchania innych i dawania im prawa decydowania.

 7. 7
  0
  ~ tolkemit
  Piątek, 30.10

  ***** ***

 8. 8
  --1
  ~ mis
  Sobota, 31.10

  z zemsty za protesty zamkneli cmentarze a kosciolow jakos nie ruszaja bo taca czarnuc hom by uciekla

 9. 9
  +1
  ~ krótki facet
  Sobota, 31.10

  No nie dla wszystkich - pewien miłośnik kota ma w dużym garnku zakazy które innym nakłada. On będzie tam gdzie jego ból jest lepszy niż kilkudziesięciu milionów innych.

 10. 10
  --1
  ~ zawory puszczają
  Sobota, 31.10

  Stoicki Obserwator - ty to masz rozwaloną osobowość. Bełkoczesz i sam się gubisz w tym "co masz na myśli". Jakiś proboszcz na emeryturze bez kolegi?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.90771389007568