Sobota, 5.12.2020, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ fgdgdf
  Poniedziałek, 12.10

  ~ barbi twój tok myślenia jest na poziomie Barbi.

 2. 2
  +1
  ~ M. G.
  Poniedziałek, 12.10

  Są naciski że strony nauczycieli, żeby zamknąć szkoły. Proszę mi powiedzieć, cz ci sami nauczyciele zamkną się w domu i nigdzie nie będą wychodzić. Może zamkniemy sklepy, zakłady pracy. Młodzież będzie chodziła po Galeriach Handlowych, parkach, domach znajomych. Bezsensu rozwiązanie. Dzieciaki tracą zajęcia, brak nauczania... tragedia. Jak na korepetycje to nauczyciele mogą chodzić, ale do szkoły już nie. Paranoja.

 3. 3
  +1
  ~ M. M
  Poniedziałek, 12.10

  Państwu w szkołach nie chce się pracować. Nauczyciela spodobało się siedzenie w domu. Pora wziąść się do pracy. Młodzież jak nie będzie miała normalnych zajęć w szkole, to będzie szukała wrażeń na zewnatrz. Na pewno większość nie będzie uczyła się zdalnie. Efekty takiej wcześniejszej edukacji mamy już dziś. Dzieciaki nic nie umia. Cofają się. Zamknięcie w domu nie jest dobrym pomysłem, tragedia. Warto zabrać się do pracy.

 4. 4
  +1
  ~ M. Gość
  Poniedziałek, 12.10

  Jak zamkną szkoły będzie tragedia. Dzieciaki już odczowaja zdalne nauczanie, duże zaległości. Dzieciaki z nudów, bda latec po Galeriach Handlowych, parkach i dopiero wtedy rozsieja zarazę.

 5. 5
  +2
  ~ MmGg
  Poniedziałek, 12.10

  Niech ten nasz Wróblewski stuknie się w głowę. Jak zamknie szkoły doprowadzi do tragicznej sytuacji. Dzieciaki bez dalszej nauki, bo ta zdalna to porażka. Dziś każdy wie jak to wyglądało, zaległości wychodzą już dziś. Braki trzeba nadrabiać przez korki i wtedy nauczyciele zadowoleni. Co to teraz się dzieje w tych szkołach.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1834490299225