Środa, 23.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (40)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ sztab kryzysowy
  Poniedziałek, 27.07

  spanikowali ukochani urzędnicy !!!

 2. 2
  +6
  ~ TV Szpitala
  Poniedziałek, 27.07

  jechał w rozklepanych mokasynach i trzask - prask !

 3. 3
  +5
  ~ sala
  Poniedziałek, 27.07

  czy dorzuci się do płatnej TV ??

 4. 4
  +7
  ~ czekam
  Poniedziałek, 27.07

  Bo taki motocykl jedzie na benzynę. A kierowca? Brak informacji na czym jechał kierowca , poza motocyklem. Pewien biskup z Kalisza też "trafił" do szpitala. Widać nasz kochaniutki miejski pracuś nie chciał wracać z urlopu - dla miasta to lepiej. A niejaki "ell" - ty z początków średniowiecza czy środka komuny jesteś? Chcę wiedzieć co robi na urlopie najlepszy w dziejach smerf w UM , szczególnie że "uległ" wypadkowi. Czy smerf i wypadek byli trzeźwi? To podstawowa informacja przy jakimkolwiek "wypadku". Pytam dla porządku, bo powszechnie wiadomo, że pan prezydent ani kropelki. No a tym bardziej gdy dosiada harleya od czerepaka.

 5. 5
  +6
  ~ reverendum 2020
  Poniedziałek, 27.07

  Oj wpłatomaty KWWW baaaardzo by płakały, gdyby to skończyło się mniej szczęśliwie....

 6. 6
  +9
  ~ podadzą?
  Poniedziałek, 27.07

  Gdy ma nabite to i owo, a nawet limo, to winien harley w weekend przed powrotem do pracy. Bajki . Pewnie poczuł grawitację i uciekła mu framuga. Szpital i policja ( do wypadku się wzywa) niech podadzą czy kierowca był trzeźwy i skończą się szydery. A nigdzie policja nie informowała , że tak ważny członek psl odznaczony koniczynką jest nierozpoznawalny.

 7. 7
  +3
  ~ Mamy Dość
  Poniedziałek, 27.07

  ucieczka przed referendum .....

 8. 8
  +14
  ~ top secret
  Poniedziałek, 27.07

  Chłopina w czasie urlopu, wypoczęty i z humorem, na koniec posłuchał płyt chodnikowych. Dziwne to - o wypadku prezydenta nic o miejscu i okolicznościach, brak informacji o trzeźwości, o świadkach. Kto udzielił pomocy - pogotowie czy prywatnie Missan? podajcie pełną wiadomość , bo będą (już są) pytania i plotki.

 9. 9
  +1
  ~ Elblążanka
  Poniedziałek, 27.07

  Niech się Pan Trzyma, zdrówka.

 10. 10
  +2
  ~ karma
  Poniedziałek, 27.07

  ~Elblążanka - spóźnione :):):) Tak się woła przed upadkiem. Tylko czego się trzymać gdy często widać poczwórnie. Wiele razy mówił "nie widzę" przy sprawach ludzkich. no i zobaczył gwiazdy. Gdybym był wypadkiem i widział takie oblicze, to bym wiał gdzie pieprz rośnie. Ciekawe musi być oblicze po spotkaniu z wypadkiem skoro od piątku (weekend) jeszcze jest w szpitalu. Po operacji serca na drugi dzień do domu się idzie. Chyba, że wstyd z takimi jednoznacznymi obrażeniami pokazać się ludziom. To się żadnemu poprzednikowi nie zdarzyło.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.