Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ To nie tak ....
  Sobota, 25.07

  Nie rozumiem ataków na internautę o pseudonimie MISIOR. Akcja jak najbardziej szlachetna, ale właśnie dlatego powinna być prowadzona z pełnym zastosowaniem obowiązujących nakazów sanitarnych. Wydający posiłek to przecież ludzie świadomi i stąd oni powinni mieć zakryte usta i nosy oraz zadbać aby wspomagani zachowali wymagane 1,5 m dystansu społecznego. Zagrożenie zakażeniem jest poważne, obecnie od dłuższego czasu liczba zarażonych oscyluje w granicach 400 przypadków dziennie, a ostatniej doby odnotowano 584 zachorowania. A przecież nie wiadomo czy wśród tych osób nie było chorych mogących zarazić innych. Oceniając tą sytuację można wysnuć wniosek, że doszło do poważnego naruszenia przepisów sanitarnych zagrażających życiu i zdrowiu wielu ludzi. Stąd organizatorów tej akcji należy pouczyć o konieczności zapewnienia wdrożenia obowiązujących nakazów. Potrzeba tej akcji nie może odbywać się w warunkach zagrażających innym.

 2. 2
  --2
  ~ Szok
  Sobota, 25.07

  Ludzie ogarnijcie się. Rozejrzyj ie się wokoło, na rynku sprzedający, kupujący tłumy, maski zero, trzeba podać wszystkich na kolegi, mandaty, gdzie bezpieczeństwo, zeroooo. A co id, to tylko ludzki wymyśl. Jak się teraz przeziębisz będziesz miał temperaturę, to przyleja tobie wymyślona pandemie. Ogarnijcie się w końcu. Sami się tylko wykończycie. A kto chce pomagać tym ludziom, niech sobie pomagają.i super Ja osobiście nie mam takiej odwagi sory. Masakra co się dzieje a wszyscy łykają i są obs..... i.

 3. 3
  +1
  ~ APel
  Niedziela, 26.07

  a cóż tam robi ta dama w kapeluszu?

 4. 4
  +1
  ~ połowy zboru
  Niedziela, 26.07

  ~to nie tak - To właśnie tak. Czym więcej uzależnionych i zakażonych, tym pełniejsza sieć. Na rynku nikt nie fotografuje i nie pokazuje w portalu UM zachowań sprzecznych z prawem. Tutaj zapewniono reklamę (drugi artykuł) i ukazano bezprawie niczym wróblewski z nowakiem na "obchodach". Najpierw był artykuł o pasji dwojga po przejściach. Teraz pokazano źródło pasji - zbór nie wymieniony z nazwy (wstydzą się?). Nigdzie też nie ma informacji czy w ośrodkach "leczniczych" zboru pracują fachowcy - lekarze, psycholodzy. Do ośrodka przychodzi się będąc "opracowanym " przez lekarza rodzinnego, ze swoimi lekami, ale można z niego dowolnie wyjść i wrócić po miesiącu bez konsekwencji. Metody "leczenia" (porządek dnia) też są pobożne. Pokażcie jednego elblążanina "wyleczonego" .

 5. 5
  +1
  ~ Oja
  Niedziela, 26.07

  Do,, połowa,, zboru. Co ty pijesz czclowieku. Nie rozumiem, po co piszesz takie bzdety. Ja z ciekawości pójdę w następny piątek, i chce poznać tych ludzi, a piszesz takie rzeczy, id, i zapytaj się do jakiego kościoła chodzą. A ty gdzie chodzi jestem bardzo ciekawy, i co robisz dla potrzebujących?

 6. 6
  +2
  ~ na Berdyczów
  Niedziela, 26.07

  ~Oja - ukazujesz pobożność swoją nerwówką. Patrz na transparent i uzdrów się w miłości bliźniego. Czy "potrzebującego" na placu dworcowym nie zgadzającego się z twoimi poglądami gonisz chochlą? Wyjaśniaj cierpliwie nawet trudne pytania. Pytam : 1. czy miasto, UM, udostępnił, wydzierżawił, pasjonatom publiczny teren? 2. Kto bierze odpowiedzialność za to co tam się dzieje (foto) - za zakażenia i treść przemówień? 3. Czy Sanepid, widząc foty i zapewne wyrażając zgodę na takie działanie na podstawie wniosku pasjonatów, sprawuje nadzór nad tym przedsięwzięciem? 4. Czy za łamanie zasad ochrony przed pandemią sanepid, policja nałożyła jakikolwiek mandat lub zakazano takich praktyk? 5. Czy UM sprawuje nadzór nad przedsięwzięciem na które , być może , wydał pozwolenie?

 7. 7
  0
  ~ Oja
  Niedziela, 26.07

  na Berdyczow. Najlepiej zaśnij w masce. To trzeba mandaty dać prawie wszystkim mieszkańcom Elbląga, oczywiście tobie też. Czy twoje życie jest tak cudowne. Wszystkiego przestrzegasz. Chyba jesteś smieczny czy smieszna

 8. 8
  0
  ~ mis
  Poniedziałek, 27.07

  najpierw narobili dziadostwa a teraz dobrodzieje rozdaja zupki juz kiedys byl taki jeden cwaniak ze styropianu tez rozdawal zupki puki nie zalapal soe do koryta a kolejka chetnych pokazuje "bogactwo elblazan" brawo dobrodzieje

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1737508773804