Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Maska
  Piątek, 10.07

  NIE POWINNI WPUSZCZAC DO SKLEPOW Bez MASEK,!!!!

 2. 2
  +5
  ~ Rozsądna
  Piątek, 10.07

  Mnie interesuje jedno. Skoro nie maja objawów to czemu zostali zbadani? Osoby z kontaktu ? tak napisała Iza i to jest najwłaściwsze pytanie jak sie zarazili idlaczego zostali zbadani bo byc może przez lekkomyslność czyli jezeli sami sobie sa winni to ci których pozarażali powinny od nich zażadac odszkodowania

 3. 3
  0
  ~ Jez
  Piątek, 10.07

  Ulka masz rację to dopiero początek we wrześniu wszystko zamkną będzie spokuj

 4. 4
  +4
  ~ do SANEPID!!!
  Piątek, 10.07

  Z łaski swojej WEŹCIE SIĘ w końcu do pracy!! Dlaczego nikt nic nie robi z "przechowalniami dzieci" , takimi prywatnymi przedszkolami?! Np mały europejczyk - widać po ich Fejsie że środki ostrożności tam raczej nie są podejmowane... Co z bezpieczeństwem dzieci?

 5. 5
  +3
  ~ babcia
  Piątek, 10.07

  O tych nowych zakarzeniach to chyba kolejny wymysł Platformy , przecież premier Morawiecki i minister zdrowia mowili w telewizji ,że wirus juz się prawie skonczył i my starsi mozemy iść bez obaw na wybory glosowac na pana Dudę .

 6. 6
  +3
  ~ EdytaS
  Piątek, 10.07

  Uważam ze powinni sprawdzać zakłady fryzjerskie. Bylam spytać o terminy w jednym i niestety 3 osoby siedziały w poczekalni bez maseczek 2 osoby były obsługiwane bez maseczek i 2 fryzjerki bez. Spytałam jako jedyna w miseczce czemu bez masek są wszyscy Panie powiedziały że maseczki to bzdura i każdy ściąga na swoją odpowiedzialność jeśli byłaby jakaś kontrola. Wyszlam zniesmaczona sytuacją ale zaszłam 2 ulice dalej a tam to samo wszyscy weseli śmiechy chichy wszyscy bez maseczek włącznie z Panią która robiła paznokcie innej Pani. Brak kar , brak kontroli i wszyscy sobie folguja i to są skutki :(

 7. 7
  +3
  ~ bezrobotny
  Piątek, 10.07

  A dlaczego nie noszą maseczki ci co sieją wrogą propagandę

 8. 8
  +1
  ~ qaz
  Piątek, 10.07

  EdytaS będą ładnie wyglądały na pogrzebie na własne życzenie. W tamtym tygodniu wszędzie słyszałem że to wymysły a dziś wszyscy zebrani.

 9. 9
  0
  ~ Ból ducovid
  Piątek, 10.07

  Ale ból d.py kupcie se skafandry bedziecie mieli wieksza pewnosc na brak objawow bezobjawowego davida 😂

 10. 10
  +1
  ~ Czytajka
  Piątek, 10.07

  Redaktor najwyższych lotów! Chłopiec do 18 lat i mężczyzna młody po 18 latach i to wspólne zamieszkiwanie hahaha. Dobrze się ubawiłem czytając (oczywiście nie chorobą )

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.