Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (29)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ ell
  3 dni temu, Wtorek, 30.06

  do Janusz: a wiesz ile kosztują ośmiorniczki? 15 zł. za kilogram czyli takie podroby tylko z wody, ale Polak niezorientowany łyka co mu TVP powie, teraz jada się homary i trufle, zwiększono wydatki na urząd prezydenta i nikogo to nie razi? Zakupy maseczek i respiratorów od znajomych pośredników nie razi, wydrukowane karty do głosowania bez sensu nie razi, marnuje się ogromne pieniądze , a przypomina się ośmiorniczki bo brzmi egzotycznie? Kasa dla Rydzyka zamiast na służbę zdrowia nie przeszkadza? Kraj bezmyślnych istot, który będzie płakał za brak wiedzy i za swoje lenistwo. Cały świat się dziwi i śmieje, tylko Polak zadowolony i sam nie wie z czego.

 2. 2
  --6
  ~ mieszkaniec
  3 dni temu, Wtorek, 30.06

  KIKI jesteś oszołomem , piszesz głupoty. Trzaskowski MA BARDZO KRÓTKĄ PAMIĘĆ i dlatego nie będzie prezydentem POLSKI .

 3. 3
  --7
  ~ JASNOWIDZ
  3 dni temu, Wtorek, 30.06

  Ludzi z podstawowym i zawodowym wykształceniem posiadają bardzo bogatą wiedzę zawodową i polityczną Wiedza to nie dyplom naukowy , Dyplom można kupić ,podrobić, dostać po znajomości, a wiedze się zdobywa, która zostaje na zawsze w umyśle człowieka .

 4. 4
  --4
  ~ okey
  3 dni temu, Wtorek, 30.06

  MIŚ jesteś polityczna zaraza .Nie obrażaj ludzi z podstawowym i zawodowym wykształceniem .Nie wiem jaki ty masz wykształcenie , ale według mojej wiedzy to poniżej podstawówki , prawdopodobnie przedszkole dla słabo rozwiniętych umysłowo

 5. 5
  +5
  ~ ertey
  3 dni temu, Wtorek, 30.06

  Janusz, trochę ci się rozjechało. cała postkomuna siedzi właśnie w PiSie. Zobacz Trybunał Konstytucyjny - wpychają dawnych komuchów, którzy z wierzchu przemalowali się na czarno.

 6. 6
  +3
  ~ ad
  3 dni temu, Wtorek, 30.06

  Prezydent Polski może być wybrany głosami ludzi z zacofanego środowiska wiejskiego, głosami sprzedajnych emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem... PiS i jego ciemny elektorat cofa Polskę do Średniowiecza !

 7. 7
  --1
  ~ nati
  2 dni temu, Środa, 01.07

  To, że mieszkańcy Elbląga głosowali przeciwko własnemu miastu(Trzaskowski i jego partia wprost wypowiadają się przeciw przekopowi Mierzei), jest dla mnie czymś niepojętym. Kim trzeba być, żeby srać we własne gniazdo...?

 8. 8
  0
  ~ mieszkaniec
  2 dni temu, Środa, 01.07

  Wieś pamięta Kosiniaka Kamysza i dała mu wilczy bilet i won z polityki

 9. 9
  0
  ~ koperta
  Przedwczoraj 21:43

  Do ad******Nie ubliżaj starszym ludziom ,może twoja młodość jest wieczna a jak masz pustak w mózgu to wykąp się dla ochłody w Wiśle z fekaliami bo nie długo Polskę to czeka!!!!Będzie znów bieda z nędzą i okradanie kraju,wpuszczą muzułmanów że będzie strach o własną d ..... .pedały będą adoptować dzieci a maluchów w przedszkolach będą uczyć seksu...Pośmiewisko to dopiero będzie nawet nie chcę myśleć jak ta Polska będzie wyglądała.Masz tyle jadu że wylewa się z ciebie,takim ludziom jak ty tylko pomoże psychiatra a jak masz dość to granice otwarte ,WYJAZD l!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.