Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Alenumer
  Wtorek, 30.06

  Próchnik niby na Żuławach? Od kiedy? A który z bezradnych radnych tam zamieszkuje, lub ma nieruchomości, że nagle takie zainteresowanie???

 2. 2
  0
  ~ Próchnik
  Wtorek, 30.06

  Ja tam mieszkam i powiem tyle że dobry artykuł jacy ludzie tak gadali nazwiska hehe pytaja o nich na próchniku . A Wróblewski i miasto to niech się wezmą za robotę jeżeli coś należy do miasta to trzeba myśleć o wszystkim najpierw chodnik i podstawy trzeba zrealizować A nie za rozbudowę się brać

 3. 3
  0
  ~ Reti
  Środa, 01.07

  Moim skromnym zdaniem powinno się uchwalić miejscowy plan zagospodarowania tego terenu. Czemu dzieci starszych tam ludzi nie mogą zbudować się na działce obok? Czy to jest normalne podejście ? Utrudnianie życia innym !!! Dodam że Prochnik to nie Zulawy proszę zapoznać się z geografia !!! Chodnik również nie ? OK dziękuję bardzo! Juz wiem co mam dalej robić !!!

 4. 4
  0
  ~ ooo
  Środa, 01.07

  "Wieś" Próchnik nigdy nie powinna się stać dzielnicą Elbląga. Do Żuław jej daleko.

 5. 5
  0
  ~ Obserwator
  Czwartek, 02.07

  Nie zgadzam się z przyjętymi zmianami do zurbanizowanego fragmentu obszaru miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Próchnik. Prace nad planem rozpoczęły się w 2003 roku. Do roku 2010 roku była stagnacja. Po tym czasie dopiero prace zaczęły postępować. Przez kilka lat stały w martwym , początkowym punkcie. W tym czasie mieszkańcy wnosili sugestie co do zmiany planowanych działań. Ostatnie jeszcze przed posiedzeniem komisji. Uwag i uzasadnień co do zmiany planu było wiele. Żadna z uwag nie została rozpatrzona indywidualnie, co widać było śledząc zdalne posiedzenie komisji. Wskazywane argumenty nie są w pełni zasadne. Uwagi wnosili nie nowi mieszkańcy. Tereny, o których uwzględnienie wnosili znajdują się w centrum dzielnicy. Dlaczego je pominięto?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.