Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --6
  ~ ertey
  Poniedziałek, 01.06

  Elbląg miał port, który liczył się. Było to bardzo dawno temu a Elbląg leżał tak jak Gdańsk nad Zatoką Gdańską. Aktualnie Elbląg jest oddalony od zatoki a tym samym od morza. Nie można traktować Elbląga jako portu morskiego. Jest to mały port rzeczny i nawet przekop mierzei tego nie zmieni. Chciejstwo nie zmieni położenia portu elbląskiego.

 2. 2
  +4
  ~ kkel
  Poniedziałek, 01.06

  Proste żołnierskie słowa!

 3. 3
  0
  ~ trzecia Marysia
  Poniedziałek, 01.06

  Panie generale. Kiedyś był pan generałem, ale dzisiaj pisząc to powyżej, niestety, pan bardzo zmarysiał. Tylko zapis, że nie należy (i jest to na dzisiaj i na lata rządów pis niemożliwe) zaniechać przekopu. Po zapowiedzi Trzaskowskiego wyraziłem opinię, że tylko ktoś kto nie widział zakresu wykonanych prac może tak mówić. Powiedziałem też, że mamy inne potrzeby niż płacenie ewentualnych odszkodowań za zerwane kontrakty. Zresztą przekop to domena rządu a nie prezydenta. Banialuki o obronności czy rozwoju gospodarczym Elbląga i regionu przez przekop - to nie przystoi generałowi i popieram Różańskiego. Jedyny sukces tego "pisania" to zaistniał pan niczym Marysia i Stefan. Szkoda munduru i stopnia na takie "strategie". Przekop będzie atrakcją turystyczną. i kanałem dla US soldiers.

 4. 4
  +1
  ~ przekop jest !!!
  Poniedziałek, 01.06

  Generale - przekop się realizuje pełną parą, więc o czym pan "pisze"? To jakby teraz opracowywał pan niemiecki plan napaści na Polskę w 1939. Strateg ? Nie ma możliwości zatrzymania przekopu. Nie ma też innego celu tego kanału niż turystyczny i (tego nie wiemy) realizacja warunku stacjonowania US Army w Polsce północnej. Skąd wyskoczył Piotr niczym Filip? Z konopii? W pewnym wieku należy zaniechać wystąpień na tematy o których niewiele ma się pojęcia, bo to pisanie Zagłoby o Niderlandach lub Beniowskiego o Madagaskarze.. Skąd ten "artykuł" ma tylu klakierów a oni tyle łapek w górę w minutę po publikacji komentarza? "Artykuł" zamówiony, a pan dał tylko nazwisko? "Redakcja" bardzo wspiera, więc what"s come on?

 5. 5
  +1
  ~ Szacun
  Wtorek, 02.06

  Brawo Panie Generale ,,,,brawo ,!,,,,i tak mówić bo to ważne dla Elblaga ,dla mieszkańców

 6. 6
  +1
  ~ geograf
  Wtorek, 02.06

  Szczecin też nie leży nad morzem a jest PORTEM!!!!!

 7. 7
  0
  ~ Bhma322
  Wtorek, 02.06

  Brawo, co i kto odpowie na te pytania ?

 8. 8
  +1
  ~ Thorn
  Wtorek, 02.06

  Brawo. Nikt Kaczyńskiego kochać nie musi, ale gość więcej zrobił dla regionu, niż ci, którzy podobno z Elbląga są. Dość platfusiarskiej hipokryzji.

 9. 9
  --1
  ~ prawda czasu
  Wtorek, 02.06

  "Artykuł", wiekopomne dzieło generała dywizji w stanie spoczynku, szybko spadł ze szpalty - nie wytrzymał doby. A dzieło to brzmi miej więcej tak: "Jutro, na mój rozkaz, odbędzie się uroczyste zaćmienie Słońca które omówię osobiście na placu apelowym. W razie zachmurzenia i opadów atmosferycznych, zaćmienie Słońca odbędzie się na hali gimnastycznej." Mimo postępu cywilizacyjnego, zaćmienie Słońca nadal jest "na mój rozkaz".

 10. 10
  --1
  ~ jan
  Wtorek, 02.06

  W domu mu się nudzi na dobrej emeryturce to se pisze. Pisać każdy może trochę lepiej lub gorzej. Pana czas już miną. Dobrej nocy.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.