Poniedziałek, 27.09.2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (37)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Kondek
  Poniedziałek, 01.06

  Brawo !!! Należy się cieszyć z logicznego podejścia przez p.gen. dyw. Piotr Makarewicza do przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Przypominam, że dzisiejsza opozycja w przeszłości jak rządziła, to była za przekopem. Między innymi i p.Trzaskowski. To jest wszystko do sprawdzenia w protokółach z posiedzeń Sejmu. Więc nasuwa się pytanie: JAK DZISIEJSZE ZACIETRZEWIENIE OPOZYCJI ODNOŚNIE PRZEKOPU NALEŻY ODBIERAĆ !!!

 2. 2
  --6
  ~ Bywszyj aficer.
  Poniedziałek, 01.06

  Oj Piotrek, Piotrek nie podlizujj się. Sam wiesz, że to co piszesz i mówisz to nie ma pokrycia w rzeczywistości. Chociaż Szymon Hołownia nie jest moim typem na prezydenta, to jednak jego opinia na ten temat jest jak najbardziej właściwa. Lepiej tego nie można było sformułować. Bo rzeczywiście ten przekop tyle nam pomoże co umarłemu kadzidło.

 3. 3
  0
  ~ K-UBA
  Poniedziałek, 01.06

  KOPAĆ I JESZCZE RAZ KOPAĆ NIE ZWRACAĆ UWAGI NA JAKIŚ TAM GENERAŁÓW CZY TEŻ PUŁKOWNIKÓW CZY TEŻ TRZASKOWSKICH Z HO - KOPAĆ - KOPAĆ - KOPAĆ

 4. 4
  0
  ~ Jay-Zi
  Poniedziałek, 01.06

  Są biedniejsze regiony od naszego. Aby ożywić nasz region i nasze miasto to nie poprzez przemysł ciężki tylko panie generale poprzez TURYSTYKĘ. A ten kanał właśnie może sprzyjać rozwojowi tej części naszego kraju. A statki tak czy tak będą wpływały ale o zanurzeniu 2 metrów. Jachty i jeszcze raz jachty czyli turystyka wodna.

 5. 5
  --6
  ~ Sztabsgeneral.
  Poniedziałek, 01.06

  Lepiej gdyby Pan generał wypowiadał się w tematach, w których posiada wiedzę. Czekam na Pana komentarz do dzisiejszego artykułu w jednym z tygodników o możliwości zaatakowania nas przez Rosję. Czy obok tzw. przesmyku augustowskiego ta armia będzie mogła nas zaskoczyć atakiem poprzez wykonany przekop na Mierzei Wiślanej. Stąd w jaki sposób zapewnić jego obronę i czy będzie można poprzez niego dokonać kontrataku na Rosję.

 6. 6
  --6
  ~ Janusz
  Poniedziałek, 01.06

  Do bywszyj oficer ; ty rosyjski trolu już nic głupszego nie mogłeś napisać .Przejdź na cyrulice i pisz na swoich stronach. A i mieszkańców Krynicy proszę o nie komentowanie na stronach elbląskich!

 7. 7
  --3
  ~ BODZIO
  Poniedziałek, 01.06

  Generał ma pewnie Jacht wypasiony to mu pasuje,OBŁUDA.

 8. 8
  --4
  ~ MALINA
  Poniedziałek, 01.06

  Kiedy to się spłaci 200 lat??,Koszty pogłębiania rzeki,zalewu w przyszłości kto pokryje,Podatnicy z ELBLĄGA,?

 9. 9
  +6
  ~ Janusz
  Poniedziałek, 01.06

  Bodzio jak masz rower to goń się(swój cień ).

 10. 10
  +6
  ~ Jaaaa
  Poniedziałek, 01.06

  Ekspert sie znalazł od porządków...haaaaa

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.