Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (22)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ EMERYT
  Czwartek, 13.02

  Och jak p.Maria stala sie aktywna, czemu nie byla tak aktywna przez kilka kadencji w bedaca radna.I to radna rzadzacej miastem (praeie 30 lat).Jeszcze raz pytam pania Marie, gdzie ona wtedy byla?

 2. 2
  +14
  ~ Do @REDAKCJA
  Czwartek, 13.02

  Na siłę lansujecie osobę, która na problem ze swoją osobiwiscia. Nie jest już na świeczniki, więc pisze swe wypociny by zaistnieć. A na komunikacji miejskiej zna się tak samo jak ten z bożej kaski niedorzecznik w ZKM.

 3. 3
  +12
  ~ Elblążanin
  Czwartek, 13.02

  P. Mario, długi tekst, ale mało konkretów. Niech go Pani uzupełni o listę konkretnych, wymiernych działań (ale nie mrzonek). Tak np. 5 punktów, możliwych do realizacji. Z zabezpieczeniem źródeł finansowania, o ile takie będą potrzebne. Radni wszystkich kadencji, obecnej również charakteryzuje jedno: nie odpowiadają za nic, zabierają głos we wszystkim. I udzielają tzw. Dobrych rad. Tylko na co to komu?

 4. 4
  --1
  ~ Mayk
  Czwartek, 13.02

  I po wpisać widać ze społeczeństwo nasze musi mieć bata bo sa nie potrafi rządzić i dlatego rozgrabiani jesteśmy od wieków amen.

 5. 5
  +10
  ~ jan-49
  Czwartek, 13.02

  idzie wiosna wiec m.kosecka obudzila sie ze snu zimowego i znow ma pomysly a ktos z redakcji promuje ta cwaniare na sile jak byla radna to nic nic nie robila oprocz zalatwiania swoich interesow i teraz naraz taka aktywna chyba ma cos jeszcze do zalatwienia a moze sni sie jej nowe koryto

 6. 6
  0
  ~ lakalny patriota
  Czwartek, 13.02

  Tak jak większość problemów, tak i ten z komunikacją można rozwiązać. Zgadzam się z autorką, że należy po prostu korzystać z analiz fachowców, za które przecież zapłacono! i działać. Komunikacja zbiorowa nie musi kursować co 5 czy 10 minut, unikniemy stadnego przemieszczania się autobusów, i tu też zgoda! autobusy kursują nakładającymi się liniami. Konieczna gruntowna REWOLUCJA!!! żadne liftingi nie rozwiąże narosłych problemów. Ważny głos w sprawie, z konkretnym wskazaniem rozwiązań i źródeł wiedzy. Do roboty!!!

 7. 7
  0
  ~ Kolega ze Wschodu
  Czwartek, 13.02

  Kierowca narzekasz bo słabo zaradny życiowo jesteś.... W PKS-ie jest całkiem ok :)

 8. 8
  +3
  ~ wer
  Czwartek, 13.02

  komunikacja miejska jest najlepsza gdy kursuje co pól godziny człowiek ma czas na refleksję i medytację. Komu są znane te opracowania bo chyba nie mieszkańcom Elbląga. Czemu pani Maria ich nam nie przestawiła w swoich dzisiejszych przemyśleniach

 9. 9
  --6
  ~ Obserwator
  Czwartek, 13.02

  Brawo za wyrażenie opinii publicznie. Mimo, iż nie jest Pani już radna nadal się interesuje Pani naszym miastem. Ogromne uznanie za to. Szkoda ze radni mało się udzielają i wygłaszają swoje poglądy na tematy ważne dla wszystkich mieszkańców. Kolejny raz udowadnia Pani, że zależy Pani na Elblągu i jego mieszkańcach. Niech obecni radni biorą przykład z Marii Koseckiej.

 10. 10
  +7
  ~ Ploterek
  Piątek, 14.02

  Taki artykuł o wszystkim i o niczym.Poruszone w artykule tematy to nic innego jak opis problemów z jakimi boryka się komunikacja Elblągu, o których My mieszkańcy już wiemy, bez podania konkretnych rozwiązań. Szczerze? Po czytaniu artykułów na elbląskich portalach, też potrafię napisać taki artykuł opisując,że to tramwaje stare,że JPII coś tam powiedział, że za mało zarabiają pracownicy itd itd. Czy coś by wynikło z mojego artykułu? A no pewnie nic, tak samo jak z tego artykułu. Pisanie opinii bez podawania rozwiązań, to pisanie dla pisania i chęci zabłyśnięcia w mediach. Zresztą to nawet nie opinia, tylko podsumowanie/sklejenie artykułów z obydwu portali internetowych. To może Ja jako mieszkaniec napiszę swoją opinię o zaopatrzeniu w ciepła miasta Elbląg? Znam się,czytam art. w internecie

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.