Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Szkło kontaktowe
  Czwartek, 13.02

  Schronisko powinno funkcjonować wyłącznie w formie stowarzyszenia. Powinno być finansowane wyłącznie ze składek, darowizn i dobrowolnych wpłat. Co to ma znaczyć, że w tak biednym mieście jak Elbląg gdzie brak jest pieniędzy na podstawowe środki pomocowe dla ludzi miasto wydaje set tysięcy rocznie na schronisko... Ciekawe jak bardzo Ci wszyscy pseudoentuzjaści biegu na 6 łap finansowo wspierają schronisko. Założę się, że poza wpisowym i jedną starą kołdrą w ciągu roku nawet palcem nie kiwną nie mówiąc o wsparciu finansowym. Ale biegać z pieskiem chce każdy. Dość finansowania schronisk z budżetu gminy!

 2. 2
  +1
  ~ CHARLIE84
  Czwartek, 13.02

  Na ulicy Fromborskiej jest piękny, szeroki, oświetlony chodnik i ścieżka rowerowa dla mieszkańców nowych osiedli o długości kilku kilometrów. Starczyło kasy bo tam mieszka śmietanka elbląska (bogaci przedsiębiorcy, adwokaci itp.) Na królewieckiej dla garstki ludzi (działkowców i wolontariuszy) się nie opłaca. Bezdomne psy i koty też nie mają praw wyborczych.

 3. 3
  +4
  ~ do ~szkło kontaktowe
  Czwartek, 13.02

  Kodeks honorowy zabrania dyskusji z idiotą , a taki jesteś. Mowa jest o braku chodnika dla wszystkich mieszkających i pracujących od skrzyżowania z Fromborską do Dąbrowy i dalej do granic miasta. Ale idiota okazuje się wrogiem schroniska na które Wróblewski rzucił się z kontrolą gdy prowadziło zbiórkę wszystkiego dla braci młodszych. Wyników kontroli nie podał , ale jego idiota szczeka nie na temat i wbrew Wróblewskiemu, który twierdził że "on" płaci na schronisko i zbiórki społeczne są wbrew prawu. Te kundelki są mądrzejsze od wielu przybyszów do tego miasta w 1947.

 4. 4
  +2
  ~ zadania samorządu
  Czwartek, 13.02

  @Szkło kontaktowe opieka nad bezdomnymi psami to OBOWIĄZEK samorządu, a stowarzyszenie może ewentualnie, jak będzie chciało, pomóc w wykonaniu tego zadania. I pomaga, choć nie musi.

 5. 5
  --1
  ~ Jk
  Sobota, 07.03

  Jestem za przeniesieniem schroniska na Modrzewinę.Super pomysł!!!!!!!!

 6. 6
  0
  ~ Medium
  Piątek, 14.08

  Mało, że nie ma chodnika, jest bardzo wąskie pobocze, nie ma gdzie uciekać, a w ciemności to już całkowita tragedia.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.