Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (33)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --4
  Robert Koliński
  Środa, 11.09

  Interesujące, PiSi trollu, że z tego samego IP podpisujesz się raz jako "luka", a raz jako "Lukasz" (a nie są to jedyne twoje dzisiejsze nicki:) zarówno tu, jak i na konkurencyjnym portalu, gdzie sadzisz te same, głupawe, przeklejone z dzisiejszego rozdzielnika reżimowej "farmy trolli" teksty. Komu ty chcesz zaimponować, coś udowodnić i do głosowania przekonać, tchórzliwa, płatna a niepełnosprytna szczekaczko? #FarmaTrolli, #Piebiak, #małaEmi, #PutinowskieMetody

 2. 2
  +4
  ~ luka
  Środa, 11.09

  Koliński ty czerwona zarazo . Bawisz się w KGB . Czy to ważne niki ? Ważne , że zgadzam się z tobą i twoimi przewrotnymi opiniami . Jesteś gangreną na ciele Elblążan , gdyż nigdy nie walczyłeś o dobro ludzi lecz tylko o swoje posady , pensje i gaże. Wstydź się ty samolubie i nie sądź iż ktokolwiek boi się tych twoich wypocin intelektualnych.

 3. 3
  +3
  ~ Lukasz
  Środa, 11.09

  Dziękuję za wyzwiska, tam gdzie trolle tam i minusów oraz plusów, mnóstwo. Tu sa pojedyncze i to świadczy o tym, ze wyborcy komentują i wyrażają swoje zdanie. Nikt w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie wyzywa. Cóż taki Twój poziom jak i całej lewicy i komuny. Przychodzi Michnik do Rywina pamiętasz? Takiej korupcji jak w Sld i Po wyborcy nie zapominają. Masz niezłe urojenia, jak całe Twoje ugrupowanie wraz ze swoim żałosnym programem. Zwykły cham z Pana panie Koliński.

 4. 4
  --1
  Robert Koliński
  Środa, 11.09

  @luka vel @Lukasz vel @paweł vel @Bożena vel @Delikatnie @vel @Delikatny - #FarmaTrolli, #BędziecieSiedzieć :)

 5. 5
  +6
  ~ luka
  Środa, 11.09

  Koliński należysz do farmy oszołomów i oszustów. Odpuść sobie to poniżanie nas Elblążan. Widzisz , że mamy super ludzi w Elblągu w tym patriotów oraz uczciwych obywatel. Nie przekroczycie progu wyborczego z tak beznadziejnym "Bez programem"

 6. 6
  --6
  ~ tomek
  Środa, 11.09

  Tylko KONFEDERACJA WOLNOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ

 7. 7
  0
  ~ lukasz
  Środa, 11.09

  Jak luka i lukasz mają według Ciebie jednakowe ip to znaczy że jesteś zwykłym kłamca i Twój blef jest tak żałosny, że szkoda słów. Straszysz wyborców i Elblążan odsiadką za wyrażanie swoich myśli jednocześnie oskarżając ich o trollostwo ? Cały Robert Koliński. Gdy kończą się rzeczowe argumenty zaczyna się hejt i plucie jadem z Twojej strony. Jesteś naprawdę wybitnie paskudnym i dwulicowym człowiekiem.

 8. 8
  +2
  ~ Kaska ?
  Środa, 11.09

  " Sam przesłużyłem w policji ponad 26 lat. Znam osoby, które zostały nią objęte, uważam, że niesłusznie " ooo wile rzeczy policja , a wtedy Milicja robiła , pałowała ... itp . itd . Proszę się pochwalić w jakim systemie państwowym Pan zaczynał służbę i ile to lat Pan w nim był ?? Wielu z Polaków nie poszło do Milicji , chociaż ta wielu proponowała . Ze względu na charakter działań , jaki wtedy miała .

 9. 9
  +5
  ~ Mayk
  Środa, 11.09

  A co nie ma prawa ? To niech zrobią jakieś przestępstwo to się przekonają do koryta ciągotach.

 10. 10
  +5
  ~ a tymczsem
  Środa, 11.09

  Boże jak tym pisowcom mózgi przeprali

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.