Sobota, 22.02.2020, Imieniny: Marta, Malgorzata, Piotr
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --5
  ~ Za co
  Wtorek, 10.09

  Strajkowali zostawili dzieci przed końcem roku i jeszcze ich nagradzać. Nie pasuje zmiana pracy ,za taką ilość godzin miesięcznie jeszcze podwyżki. Niech ida zobacza jak ludzie tyranja za grosze na zmiany. Czy naprawdę odbiło elicie. My tez chcemy dwa miesiące urlopu,ferie płatne i inne.

 2. 2
  --1
  Robert Koliński
  Wtorek, 10.09

  Skoro PiSowski reżim swoją deformą edukacji, za którą nie poszły wystarczające środki finansowe, uderzył w samorządy, to najrozsądniejszym wyjściem samorządowców jest pozwać rząd do sądu w tej kwestii. Władza musi nauczyć się, że umów należy dotrzymywać i nie może być tak, że teraz reżimowe papudraki będą karać całe społeczności i miasta, które na ich złodziejską, szkodniczą i anty-społeczną politykę nie zagłosowały i odsunęły, przynajmniej lokalnie, kłamców i propagandystów od żłoba. Solidarność Naszą Bronią!

 3. 3
  +6
  ~ Komu ten pic ??
  Wtorek, 10.09

  Brakuje 1 ,8 mln a tak nie dawno za 1, 5 mln ..chcieli złom na Górze Chrobrego kupić . A już nie wspomnę grubą kasę wydaną na " opracowanie źródła ciepła dla miasta " , temat nie kontynuowany a kasa wydana . Więc , jakie problemy ???

 4. 4
  +4
  ~ Hipokryci ??
  Wtorek, 10.09

  Diety Radnym obniżyć , kasa się znajdzie , jak to chciał Pan Andrzej Tomczyński, tuż przed wyborami samorządowymi . Temat , zaraz po wyborach miał być POruszony , tak proponowali miedzy innymi Radni z PO . I co i cisza . Nie na rękę im teraz ?? Dlaczego ???

 5. 5
  +2
  ~ Mia d
  Wtorek, 10.09

  Radni PiS niech dołożą z oszczędności swoich

 6. 6
  +1
  ~ Kasa
  Wtorek, 10.09

  Pieniądze za miast dla nauczycieli to poszły na samochód dla U M z tramwaj mają obok.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.