Wtorek, 28.11.2023, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Gregory
  Piątek, 30.08

  Mieszkam tu od miesiąca i również zauważyłem ten problem w okolicy ul Giermków mam okna od strony szkoły podstawowej nr 21 i od ulicy giermkow i z każdej strony słychać hałasy ludzie potrafią spożywać alkohol na ławkach i to w dzień efekt jest taki że wszystko w koło jest niszczone jeśli żadne ze służb nic z tym nie zrobi ludzie będą sami wymierzac sprawiedliwość

 2. 2
  +3
  ~ Mieszkaniec
  Piątek, 30.08

  Mogę potwierdzić, ze w kwadracie giermków, hetmanska, 1 maja kręci się patola. Niestety wokół parku planty ciagle na ławkach siedzą żule, śpią na ławkach, cuchną i są zakrwawieni. Notorycznie załatwiają się w śmietnikach, nie przeszkadza im gdy wyrzucasz śmieci a oni stoją do Ciebie tyłem w czasie dwójki. Poza cieplym sezonem robią sobie meliny na klatkach, znają kody do domofonów. Gdy zwrócisz uwagę, to głupio odpowiada a gdzie ma palić. Problem jest szerszy, niż tylko bezdomni. Wiele osób ma problem z alkoholizmem, w każdej klatce znajduje się alkoholik, chodzący z papierosem po klatce przy dzieciach. Kiedyś nazywano to centrum, dziś to stare Śródmieście, przypominające zapuszczone dzielnicy w Łodzi czy Warszawie. Szkoda...

 3. 3
  +3
  ~ Janko Muzykant
  Piątek, 30.08

  Tak sobie myślę, że w każdej epoce są ludzie i ludziska. Zastanawiam się z kąt się bierze w ludziach chęć niszczenia. Przecież, normalny człowiek czuje się dobrze jak w około niego jest czysto i ładnie. Czy to wynika z tego, że wielu naszych mieszkańców pochodzi z zacofanych regionów Polski i takie zachowania są przekazywane przez rodziców. dzieciom. A może rodzice w ogóle nie rozmawiają ze swymi dziećmi. I według powiedzenia "robta co chceta" . Tylko koszty i ponoszą prawie wszyscy, a z reguły ni ci co są wandalami. Ponoć wandal to coś gorszego niż złodziej. Bo złodziej to robi dla siebie jakiś pożytek z kradzionego, a wandal co ma z niszczenia?

 4. 4
  +4
  ~ sasiad
  Piątek, 30.08

  Zapraszam do Parku Kajki - w chwili pisania tego komentarza słuchać odgłosy lokalnych biesiadników. Drą mordy i śmiecą. Takie "imprezy" odbywają się dzień w dzień.

 5. 5
  0
  ~ Robert
  Sobota, 31.08

  Kilkakrotnie dzwoniłem na straż miejska w sprawie palenia ognisk na ul. Pionierskiej od strony podwórza, wspólnoty zamiast zagospodarować teren zrobili sobie ogródki traktują to jak swoją własność, niestety straży to nie obchodzi, ze zanieczyszczane jest powietrze, poza tym w te upały okna nie można otworzyć taki jest smród dymu. Może w końcu ktoś zajmie się naszym problemem.

 6. 6
  --5
  ~ B.G
  Sobota, 31.08

  Ja tam się wychowałem 30 lat i wyszedłem na normalnego człowieka a was stare babcie nawet pierdnięcie z dupy przeszkadza ciagle się czepiać potraficie i w oknach siedzicie i tylko 112 telefon macie wbity w komórce

 7. 7
  0
  ~ Iza
  Sobota, 31.08

  Dobrze, ze ktos w koncu zwrocil uwage na ten problem. Warto tez rozwazyc czestsze sprzatanie terenu, na ktorym stoja smietniki. Straszny syf i brod kiedykolwiek sie tamtedy nie przejdzie. Samo oproznianie smietnikow nie wystarczy.

 8. 8
  0
  ~ sasiad
  Sobota, 31.08

  Panie Robercie ale akurat teren za ulicą Pionierską jest zazwyczaj własnością wspólnot i w taki własnie sposób - jako ogródki, ludzie sobie ten teren urządzają. Lepiej było by postawić wielki garażować? Co jest złego w tym, że ktoś ma swój ogródek? Codziennie te ogniska palą? Grilla zrobią raz na tydzień w weekend? Mieszkam obok i jakoś nie widzę tych palenisk i okna otwarte ciągle.

 9. 9
  +2
  ~ Kosynierow
  Sobota, 31.08

  Blok kosynierow 32 nie lepszy impreza po kilka dni muzyka krzyki do rana

 10. 10
  +1
  ~ Sensacja Rewelacja
  Sobota, 31.08

  Za 500+ się tak bawią

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2841081619263