Piątek, 20.05.2022, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ mieszkaniec Jaru
  Wtorek, 27.08

  ostatnio w niedzielę jechałem ul kościuszki w kierunku stadionu a jezdnią jechal młody facet a na parkingu na cmentarzu agrikoli stal radiowoz i co zero reakcji

 2. 2
  +2
  ~ jurek w.
  Wtorek, 27.08

  Całkowicie zakazć jazdy po ulicy, chodnikach, kup sobie i jeździj w ogródku !!!

 3. 3
  +4
  ~ Philip
  Wtorek, 27.08

  Najgorsi to są taksówkarze.Przykład z dziśiaj.Rowerzysta chce wejsc na czrwono białą zebrę koło szpitala wojewódzkiego.Samochody z prawej od stronu koszar na Królewieckiej się zatrzymały a od strony Fromborka taksówkarz heja do przodu w strone jednostek.nawet mu pedałowi pedał nie zadrżał żeby przychamowac i sie zatrzymac.

 4. 4
  --2
  ~ ja
  Wtorek, 27.08

  do - Anty- dlaczego policja ma karać rowerzystów ? za to ze jeżdzą chodnikiem ? a może tak miasto postara się o ścieżki rowerowe ? mam z dzieckiem jechać ulicą ? kierowcom też będę przeszkadzać , niech włodarze zaczną inwestowac w miasto , dbać o mieszkańców , na razie nie widac żeby cokolwiek działo się w tym kierunku , póki co pieniądze płynął do Olsztyna a my zostajemy daleko w tyle , Elbląg ulega totalnej degradacji , nie lubię tego miasta chociaż w nim mieszkam i pracuje

 5. 5
  --1
  ~ 54 latek
  Wtorek, 27.08

  Dzisiaj zrobiłem sobie rundkę o mieście, super pomysł, mam nadzieję że będzie więcej sprzętu i punktów do odstawienia hulajnogi. Minus to niedokładne wyznaczenie miejsca do zwrotu na przeciwko shella, zakończyłem jazdę na chodniku od strony rynku, w/g mapy ok, ale nie mogłem zostawić hulajnogi, zasilanie się wyłączyło i musiałem ją przeciągnąć przez przejście na drugą stronę ulicy.

 6. 6
  +1
  ~ łotr
  Środa, 28.08

  Sam pomysł fajny, ale obserwując to, co czasami "tworzą" osoby na hulajnogach, ręce opadają. Dużo jeżdżę po mieście (nauka jazdy) i niemal codziennie zdarza się, że muszę bardzo mocno i szybko reagować na hulajki. Może firma, która wypożycza takie cuda, spróbuje coś zrobić, aby wpłynąć na świadomość tzw. kierowców?

 7. 7
  +1
  ~ mieszkaniec
  Środa, 28.08

  To tylko w polsce są takie przepisy że po chodnikach jeżdżi się czym tylko można , W Kanadzie chodniki służą tylko do chodzenia ,Nazwa chodnik pochodzi od chodzenia , a nie od jeżdżenia .

 8. 8
  +1
  ~ Konio
  Środa, 28.08

  Problem z hulajnogami jest na torze KALBAR. Jeździ bardzo dużo małych dzieci na hulajnogach, deskach, czasami można spotkać dzieci na małych rowerkach. Zdarzają się kolizje z jeżdżącymi na rolkach, na razie na szczęści niegroźne. Jest tylko kwestą czasu kiedy zdarzy się poważny wypadek. Obsługa toru twierdzi, że jest na zgoda kierownictwa toru wrotkarskiego.

 9. 9
  --1
  ~ klientka
  Czwartek, 29.08

  Świetny pomysł, rewelacyjna inicjatywa. Oczywiście wszystko z głową :)

 10. 10
  +1
  ~ Elblazanka
  Czwartek, 29.08

  Pomijajac fakt, że jazda taką humajnoga nie nalezy do najtańszego środka transportu.. młodzi ludzie jeżdżą na nich bezmyslnie. Nie dość że jedną hulajnoga poruszaja sie dwie osoby, to jeszcze nie zwracaja uwagi na pieszych, a chodzi tutaj o bezpieczeństwo. Przesada jest kiedy to kobieta z dzieckiem i z wózkiem musi uciekac najlepiej na ulice, bo sobie jedzie jakas para hulajnoga.. w tym samym czasie zostala prawie potrącona starsza pani..rozumiem pieniadze uciekaja, ale sekunda by nikogo nie zbawila. Albo niech wybiorą sciezki rowerowe. Ową sytuacje widzialam na wlasne oczy (12-lutego, przy swiecie dziecka). A ścieżka rowerowa po drugiej stronie ulicy. Tutaj chodzi o bezpieczeństwo innych!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.80508804321289