Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ taaaaaaaa
  Wtorek, 13.08

  do pani pani nie podoba sie LGBT zreszta ona nawet nie kuma o co chodzi zapewne podobaja sie jej chlopcy w czarnych sukienkach ostro pedalujacych malolaty ale w tym nie ma nic zdroznego bo beda mieli swiete d........... ale uswiadamianie i nauka w tym kierunku (lgbt) to juz zlo ale co sie dziwic jak wiekszosc nie wie o co chodzi tylko ksiadz z ambony kazal

 2. 2
  +3
  ~ Czytelnik
  Wtorek, 13.08

  Przestańcie zawracać dup tą religią, wszyscy święci do uja pana, w czym ta świętość się objawia? W chodzeniu do kosciola i pajacowaniu , w atakowaniu innych ludzi, obrażaniu bliźniego swego ?chlaniu, biciu dzieci , zwierząt, upokarzaniu ?? To ta wiara większości społeczeństwa? To zwykle zakłamanie, zwlaszcza w wykonanu kościoła ktory wykorzystał i upokorzyl tysiące dzieci w sposób ohydny , przerazający i obrzydliwy, obleśny spasiony kler ! A owieczki otumanione obowiazkowym niedzielnym klękaniem i dawaniem na tace myslą ze to wystarczy aby byc nazywać się katolikiem! A to nie jest najmadrzejsza i najlepsza religia! Są mądrzejsze i lepsze ktore nie zrobily tyle zła co ta! Trzeba tylko coś wiedzieć i rozumieć a nie byc ograniczonym fanatykiem ! Ta. wiara nie zna słowa tolerancja!

 3. 3
  +6
  ~ Bartoszz
  Wtorek, 13.08

  Jak lud nie słucha to lud poczyta. Potrzeba więcej takich akcji. Szary lud powinien znać prawdę na temat tej choroby. Ludzi lgbt należy leczyć bo to jest choroba.

 4. 4
  --9
  Robert Koliński
  Wtorek, 13.08

  @Bartoszz - Ktoś kto określa inne osoby mianem "szczurów" jest tylko neonazistowskim, brunatnym śmieciem powtarzającym hitlerowską propagandę nienawiści względem Żydów, nagonkę na mniejszości oraz innych "podludzi" i jako taki zasługuje jedynie na wzgardę i ew. postawienie przed prokuratorem, bynajmniej nie na tolerowanie jego faszystowskiego bełkotu.

 5. 5
  --2
  ~ BODZIO
  Wtorek, 13.08

  Prostak,kibol nie rozumie a KK lubi takich ciemnych.

 6. 6
  --2
  ~ BODZIO
  Wtorek, 13.08

  Oddawajcie dzieci Pedofilom KK,LGTB to są ludzie nie zwierzęta,Postępujecie jak HITLER.

 7. 7
  +2
  ~ Bartoszz
  Wtorek, 13.08

  Śmieszni jesteście co do tego ma Kk czy Hitller? Nazywam rzeczy po imieniu. To wasze całe lgbt są jak szczury i zachowują się jak plaga. Wy chcecie mówić co dla nas dobre a nikogo nie pytacie o zdanie. Z jaką kolwiek krytyką wyzywacie od homofobów czy nawet od nazioli. Nie wszystko u Niemców było złe. Jesteście bardziej ciemni od tego całe rynsztoku.

 8. 8
  +6
  ~ Koczkodan
  Wtorek, 13.08

  Tak się składa, że właśnie największymi zbrodniarzami XX wieku, byli socjaliści. Hitler i Stalin - pierwszy narodowy, a drugi międzynarodowy.

 9. 9
  +5
  ~ huliganstwo
  Wtorek, 13.08

  A ja mam gdzies i co jest napisane.Wazne jest by zlapac wandala za bazgroly i przykladnie ukarac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to bedzie napis na ksiedza czy na lgbt jakie to ma znaczenie dla wandalizmu i uszkodzenie mienia.Na twarzy niech sobie wymaluje sprajem swoje zlote mysli a nie na fasadach budynku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. 10
  +3
  ~ ML
  Wtorek, 13.08

  No i nastał czas maluczkich ludzi. Kuriozalnie nie mam tu na myśli wzrostu.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.