Wtorek, 15.06.2021, Imieniny: Jolanta, Wiola, Wit
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ hande hoch
  Środa, 24.04

  "Miasto szuka...". Czy to znaczy, że wróciły łapanki? Do tej pory były "konkursy" - wygrywał edek, bo tylko on spełniał wymogi formalne. Już widzę witka jak gna ulicami miasta z siecią do łapania dyrektorów. niech witek ogłosi nabór do swojego kww i będzie spełnione przyjemne z pożytecznym.

 2. 2
  +5
  ~ Zyga
  Środa, 24.04

  ~Zygfryd - nie będziesz brać imienia mego nadaremno, bo trafiasz nie kulą w płot ale całym płotem w kulę. Nie wszystko co boli, to moja zasługa :)

 3. 3
  +6
  ~ szukaj sam
  Czwartek, 25.04

  Jeden facet dał świni 100 zł za głos a krowie 500 zł za zmianę zdania. Inny facet ogłosił , że szuka dyrektorów do zarządzanych przez niego placówek. Mają takie samo IQ i wartości? Pewnie tak. Dobrze by było gdyby któryś z nich zgłosił się po 100 zł, a drugi przyjął poszukiwane "dyrektorstwo". Kiedyś pytałem czy można jeszcze niżej upaść. Okazuje się, że dla chcącego nie ma dna. Dając taki anons do swojego portalu 3 piętro jest dumne z tej treści i formy. Wart pac Pałaca. A może to jest bełkotliwa innowacja edka, bo on podobno "odpowiada" za oświa. Normalni ludzie ogłaszają konkurs na stanowiska a "inni" szukają. Za co boże karzesz to miasto?

 4. 4
  +4
  ~ Od zaraz
  Niedziela, 05.05

  Po tym dzikim strajku natychmiastowe zwolnienia dla polowy tych nierobów. Wymienić wszystkich dyrektorów gdzie były zamknięte przedszkola i szkoły. Może to coś nauczy tych co im mało pensji za 18 godzin pracy. Trzeba nauczyc ich pracy i szacunku dla dzieci i rodziców.

 5. 5
  --1
  ~ Frania
  Poniedziałek, 06.05

  Z reguły nie czytam komentarzy, bo one są zazwyczaj takie same pod każdym artykułem, ale zastanawia mnie skąd tyle nienawiści i głupoty komutujących. Nie wszystkich to dotyczy, ale jak napiszę, że komentujący to beneficjenci wszystkich możliwych "+" oraz ci, którzy w statystykach spożycia przebili czasy komuny, to będziecie oburzeni. Źle wam, macie pretensje, coś się nie podoba, powiedzcie to osobiście, stańcie do konkursów, pokażcie co umiecie, czym możecie pochwalić się (oprócz korzystania z komputera do celów poprawy swojego ego). Miasto jest takie, jakie jego mieszkańcy, jak jesteście zgorzkniali, bierni, bo wam się należy, to taki obraz mieszkańca tworzycie.

 6. 6
  +14
  ~ Do Frani
  Poniedziałek, 06.05

  Komentarze są takie na jakie niektorzy zasługują!gdyby w latach ubieglych byla mozliwosc komentowania to moze nie byloby tylu swinstw robionych przez przełożonych! Nie byloby mobbingu wiekszego niz obecnie! A tak dzis na stołkach dzis siedzą ci ktorzy dręczyli i mobbingowali pracowników , którzy lądowali na l4 od psychiatry ! A taki kierownik byl bezkarny ! Dzis mozna to publicznie napisać! Jedyne co należałoby zrobic to pogonić tych co skrzywdzili ludzi i dzis nadal to robią bo znowu wsadzono ich na stołki!

 7. 7
  --8
  ~ do ~ Do Frani
  Poniedziałek, 06.05

  "Dzis mozna to publicznie napisać! " "Dzisiaj w modzie jest czegoś nie wiedzieć. Im więcej dana osoba nie wie, tym bardziej modna może się czuć. W końcu wiedza to tylko zbyteczny dodatek, a promocja analfabetyzmu i głupoty trwa w najlepsze, czego dowodem są komentarze" Zapożyczone z "10 typów ludzi, którzy komentują artykuły w internecie"

 8. 8
  +10
  ~ Kazik
  Poniedziałek, 06.05

  Fajnie ze są komentarze przynajmniej pokazują brudy elblaskiej polityki ktorych juz pod dywan nie zamiatą i nie mylmy tu komentarze wulgarnych i obrażających dla zasady bo roznica zasadnicza! A prawda jest taka ze powrocili ludzie z epoki Sloninowej ktorych ze względu na złe traktowanie ludzi nie powinno byc. juz w zyciu społecznym i zawodowym miasta

 9. 9
  --10
  ~ do ~ Kazik
  Poniedziałek, 06.05

  Fajnie, że ja mogę tu sobie o Kaziku napisać, o Kaziku, który komentuje tu. Fajnie, że to ty znasz prawdę! Jest taka jedna partia co ma ponoć monopol na prawdę i czystość! Ty chyba jesteś jej sympatykiem. Los musiał się z tobą okrutnie obejść, warto zbadać wątrobę. Bo żółć nie jest już fajna. Ale ty jesteś fajny.

 10. 10
  +9
  ~ Palus
  Poniedziałek, 06.05

  Haha ale niektorych prawda w oczy boli ,ze reagują na to co ich dotyczy , Kaziu walną w czuly punkt

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.