Sobota, 1.04.2023, Imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (13)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ oburzony
  Poniedziałek, 18.03

  zas..nym pier...... obowiązkiem władzy jest służba społeczeństwu i dbanie o jego potrzeby. Kto za to zapłaci ? To qrwa kre... nie wiesz że to zawsze my społeczeństwo płacimy, nie żadne samorządy czy państwo. Jedyne pieniądze jakie oni mają to są nasze pieniądze.

 2. 2
  +2
  ~ oburzony
  Poniedziałek, 18.03

  Zas....nym obowiązkiem władzy jest służba i dbałość o dobrostan społeczeństwa. Kto za to zapłaci? Zawsze my społeczeństwo za wszystko płacimy kr...nie. Także jak te wały u władzy robią w kraju wielomilionowe bezrobocie, gdy ściągaja na miejsca pracy Polaków Ukraińców gdy kupują za 100 mld $ bezużyteczny czy przestarzały sprzęt wojskowy od amerykanów.

 3. 3
  +2
  ~ maca
  Wtorek, 19.03

  No i te obawy są uzasadnione. Bo który dobry stomatolog pójdzie na służbę do szkoły? Dr Judym stomatologii? Pójdą najgorsi dentyści, którzy są za słabi żeby otworzyć własny gabinet lub pracować w dobrej klinice i za głupi żeby robić karierę naukową w szpitalu czy akademii. Dlatego koszmar z mojego dzieciństwa powróci. Do dzisiaj dentyści się dziwią dlaczego nie mam dwóch dolnych szóstek i nie mogą uwierzyć że wyrwał mi je szkolny dentysta na rutynowej wizycie, bez wiedzy rodziców (sp21).

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1392760276794