Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (24)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Po co zmieniać ?
  Czwartek, 07.03

  Pisanie, że ktoś się zgłosił i trzeba zmieniać? Jest dobrze i dla paru osób robić niepotrzebną rewolucję ? Są niskie opłaty i tak trzymać. Pakowanie bez opłat spowoduje brak miejsc do parkowania.

 2. 2
  +2
  ~ obserwator77
  Czwartek, 07.03

  1.nie chodzi o likwidację opłat tylko o pomoc i klientom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą 2.nie każdy ma przy sobie gotówkę,nie każdy chce następną aplikację w smartphonie czy dodatkowy plastyk w portfelu,ale większość ma jedna kartę płatniczą 3.w dużych miastach są parkomaty z możliwością płacenia kartą i wbiciem nr rejestracyjnego samochodu,co zablokuje możliwość oszustw

 3. 3
  +2
  ~ jan-49
  Czwartek, 07.03

  na samochody stac?na wozenie tylka gdzie sie tylko da stac? a na oplate juz nie? wstyd czy moze bo nam sie nalezy ?

 4. 4
  --2
  ~ zgrywus
  Czwartek, 07.03

  Elblążanie mają pytania i zgłaszają się do radnego który nie ma wyjścia (taka procedura działania) i przekazuje pytania do Prezydenta, co jest szczegółowo opisane w artykule. W efekcie hejterzy jadą po radnym;) Aż chce się pracować dla ludzi;) Przypomina mi się stwierdzenie Stanisława Lema "dopóki nie odkryłem internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów"!;)

 5. 5
  +3
  ~ Do betonow
  Czwartek, 07.03

  Co to za argument że kierowcy nie mają gotówki, w autobusie za bilet też nie zapłacą bo nie mają kasy przy sobie ? Litości ludzie ....

 6. 6
  +2
  ~ Inaczej
  Czwartek, 07.03

  Dlaczego chodniki w Elblągu sprzątają ludzie miotlami jak za PRL u . Chyba są mechaniczne szczotki . Syzyfowa robota.

 7. 7
  +2
  ~ lufa
  Czwartek, 07.03

  ~zgrywus - bagatelizujesz. Jest samodzielność o zakres działania oraz jakaś inteligencja "wybranych" . Niech w tym mieście wreszcie ludzie robią to do czego się wynajęli. Czy taki "radny" nie może się zająć istotnymi problemami miasta a odpowiedni dyr. dep. parkometrami? Ustawiono je na podstawie uchwały RM i regulaminu, więc trzeba myśleć a nie chwalić w tak szlachetnym portalu, że "ja zapytałem". W II RP pytano goście : "...a w Gródku Jagiellońskim beł?" Niezależnie od odpowiedzi dostawał lufę w dziób. Kierowcy nie chcą się ośmieszyć i pytać administratora, posyłają więc użytecznego..., a ten się chwali, że umie pytać. "A w Gródku..."

 8. 8
  0
  ~ Ploterek
  Czwartek, 07.03

  ~obserwator77. No fakt, montaż parkomatów z możliwością płacenia kartą to jeszcze jakiś w miarę logiczny pomysł, wart głębszej analizy. Ale bezpłatne 30 minut - nigdy! ;)

 9. 9
  +1
  ~ Slawsia Otieczestwo
  Czwartek, 07.03

  Płatne parkingi to czysty idiotyzm, są sposoby na rotację aut bez dojenia mieszkańców, tak jak np. w Holandii - kierowcy mają obowiązek ustawić za szybą tarczę parkingową ze specjalnym zegarem odmierzającym czas do końca parkowania, a samo parkowanie przez pewien (zazwyczaj niedługi) czas jest bezpłatne. Do egzekwowania czasu parkowania idealnie nadaje się straż wiejska albo prywatna firma z przetargu dostająca % od mandatów i porządek zapanowałby szybciutko.

 10. 10
  +2
  ~ Co na to prawo ?
  Czwartek, 07.03

  Czy wolno Balbuzie łączyć stanowiska?Jest dyrektorem w szkole ŻĄK i adnym. Albo jedno albo drugie, prawo mowi wyraznie, jesteś dyrektorem, zajmujesz jakieś stanowisko, nie możesz być radnym, i odwrotnei.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.