Sobota, 15.08.2020, Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (16)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Psiogłowiec
  Poniedziałek, 04.03

  Przejrzę, by wiedzieć komu nie podawać ręki.

 2. 2
  0
  ~ BrunerOvned
  Poniedziałek, 04.03

  Foto nr 35 najlepsze! "Fafik, idziemy na spacer! Niech się piesunia wyhasa!" :)

 3. 3
  +2
  ~ zx
  Poniedziałek, 04.03

  Państwo biegacze. Zastanawiam się, czy za nim tam poszliście spytaliście "wójka Google" o informacje gdzie się pakujecie. Pewnie nie. Wystarczy Wam wiedza z medii. A ta, służy aktualnej władzy. Szersze spojrzenie, oparte na faktach historycznych rozwala ten mit. Zostaje w pamięci duży procent bandziorów, którzy mordowali, rabowali, i gwałcili, by zapewnić sobie byt po wojnie, i to jest prawda, Uważam, że to była tylko walka o przetrwanie, bo grzechy minione były zbyt duże, by je darowano. Obecnie spłaszcza się historię pod potrzeby panujących. A to przecież nie jest. ona jest wielotorowa. Była Jałta, Poczdam,Mój ojciec był w 2 armii wp, nie z przekonania, a z musu. Teraz tacy nie istnieją..

 4. 4
  +1
  ~ Magdalena
  Poniedziałek, 04.03

  Do malkontentów proponuje zorganizować swój bieg poswiecic swój wolny czas i na podstawie tego oceniać innych bo ludzie zawsze maja dużo do powiedzenia ale najczęściej Ci którzy nic nie robią. Wyjdziesz z jakaś inicjatywa zle , nie robisz nic to narzekanie bo w Elblagu nic się nie dzieje .Najwazniejsze ze większości się bieg podobał i wrócą w przyszłym roki z czego bardzo się cieszymy i serdecznie zapraszamy 

 5. 5
  0
  ~ xxx
  Wtorek, 05.03

  Bieg, by uczcić morderców, gwałcicieli i rabusiów... no świetna sprawa...

 6. 6
  0
  ~ Biegacz
  Wtorek, 05.03

  Do Magdalena. Niestety zgadzam się z opiniami osób, że organizacja bardzo słaba. I nikt tu nikogo nie obraża ale serce się kraja ja widzę organizacje u nas w Elblągu w porównaniu do innych miast. I zapewne ktoś tu powie to wybierz inne miasto... Tu nie chodzi o wybór bo oczywistym jest ze bieg powinien przyciągać nie tylko mieszkańców naszego miasta ale też naszego regionu. Wybaczam za organizację stowarzyszeniu tu Elbląg za rok 2018 bo był organizowany na ostatnią chwilę, ale idąc doświadczeniem roku poprzedniego to organizacja 2019 jest niewybaczalna. Dlaczego? No więc zacznę od poczatku: sposób zapisów czyli przelew na konto i brak informacji zwrotnej o zapisie; wybór rozmiaru koszulki podawany na miejscu; brak jakiegokolwiek regulaminu biegu a wprowadzony element rywalizacji- brak informacji co dla kogo i za co za jakie miejsca ile nagród do którego miejsca nagridy itp... No i brak informacji o trasie biegu - brak mapki i oznaczeń trasy.. Wyglądało to tak jakby zwycięzcy biegu byli z góry ustawieni bo prowadzili wg im znanej tylko trasy a reszta biegła za nimi; No i numery na zwykłych kartkach papieru- błagam ale tego nie da się wybaczyć. Plusem byli ci chłopcy poprzebierani za żołnierzy wykletych, którzy jak co roku są charytatywnie z OSW i ogniska. Chciałbym aby za rok były te drobne niedogodności poprawione a zapewne poprawi to promocje naszego miasta. Mimo wszystko dziękuję za zorganizowanie biegu i mam nadzieję że będzie to odebrane jako konstruktywna krytyka a nie hejt. Pozdrawiam.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.