Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Jan
  Niedziela, 03.03

  Po modernizacj chodników na ul kwiatowej brak parkingów nawet ma problem z zaparkowaniem Jurek wcisly

 2. 2
  +2
  ~ Ciocia tante
  Niedziela, 03.03

  1/ gdyby elblaska policja pracowala własciwie to nie ogladalibyśmy takich zdjęć , bo kto lubi 500 pln mandaty .. 2/ Prezydent Slonina za wszelką cenę za swojej dyktatorskiej kadencji chcial zrobić z Elblaga miasto ekologiczne / auta zostawiamy na obrzeżach , chodzimy pieszo lub środkami komunikacji miejskiej , NIE dla budownictwa jednorodzinnego w mieście , brak parkingów , a jak to tylko platne , nie zabudowujemy Centrum blokami , bloki na przedmieścia ,sprzedajemy dzialki w Centrum bez wpisywania w umowie zwyczajowych zabezpieczeń o rozpoczeciu i zakończeniu budowy . Nastepcy go trochę nasladują , dlatego nasze miasto to ciągle 7 wsi polaczonych tramwajem

 3. 3
  --2
  ~ obatel
  Niedziela, 03.03

  a kto dzisiaj pamieta słoninę?to wszystko wina tuska

 4. 4
  +3
  ~ obatel
  Niedziela, 03.03

  a tak na poważnie ...brak miejsc do parkowania nie upoważnia nikogo do łamania przepisów i parkowania gdzie popadnie.nie ma miejsca w pobliżu? niestety trzeba odjechać i poszukać innego, dozwolonego.chodnik,zwłaszcza wąskie są dla pieszych.piesi nie chodzą jezdnią wzdłuż,nie stoją na jezdni .popełniasz wykroczenie=płacisz mandat.

 5. 5
  +5
  ~ mieszkanka
  Niedziela, 03.03

  Czy coś te zdjęcia dają Nieraz zwracam kierowcom uwagę na to że ja chcę przejść chodnikiem a nie wycierać kurtką brudne samochody to kierowca patrzy na mnie jak na wilka .Uważa że mu wszystko wolno bo nie ma gdzie postawić i stawia na 3/4 chodnika .Tak jest między innymi na Pionierskiej .Chodniki są wąskie i taki jeden z drugim stawia nie licząc się jak pieszy ma przejść .Policja owszem jeżdzi ale nie zwraca na to uwagi .

 6. 6
  --2
  ~ a
  Niedziela, 03.03

  zdjecie nr 6 - stawiajac w taki sposob auta, wiecej ich mozna zaparkowac. Ponadto chodnika pozostaje na luzny przemarsz wojsk. Kiedy bedzie plebiscyt na " mistrzów elblaskich rozwiazan parkingowo-drogowych wdrozonych w zycie" ? nie moge sie doczekac.

 7. 7
  +3
  ~ mal
  Niedziela, 03.03

  karać i karać takich debili, ile byłoby kasy na różne rzeczy żeby policja i straż miejska cokolwiek robiła!!!! a oni jadą i udają że nic nie widzą. WSTYD.!!!!

 8. 8
  +3
  ~ vbnm
  Niedziela, 03.03

  bo policja nic nie robi, tylko jeżdżą po nocy i tropią ludzi którzy piwo piją po drodze i sprawdzają czy telefon nie jest kradziony, a nieroby ze straży miejskiej to zupełnie nic nie robią

 9. 9
  +1
  ~ do policji
  Poniedziałek, 04.03

  Na Donimirskich parkuje duże białe Teno i nie dość ze chodnikiem przejść nie można to jeszcze zasłania widoczność kierowcom bo jest duzy i wychodzi poza linie parkingu.

 10. 10
  +1
  ~ ja
  Poniedziałek, 04.03

  zdjęcie nr 2 i 3 - sytuacja nagminna - nie ma dnia żeby ktoś z "ynteligentnych" nie postawił tak auta, oczywiście często wielkimi autami i busami - przejść z wózkiem - zapomnij! jakby nie można było stanąć wzdłuż chodnika - wtedy starcza miejsca i dla aut i dla pieszych ale po co.. ehh :(

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.