Wtorek, 16.07.2019, Imieniny: Henryk, Wlodzimierz, Brunon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ OLEWANIE PROBLEMU.
  Poniedziałek, 11.02

  Dopuki nie zginie jakieś dziecko jakiegoś prominenta, urzędasa wElblagu na przejsci , do tego czasu nic nie zrobia , będzie jak jest.

 2. 2
  +6
  ~ MALINA
  Poniedziałek, 11.02

  Zlikwidować to przejście,jest blisko drugie,a nie światła blokujące ruch.

 3. 3
  +4
  ~ kolo
  Poniedziałek, 11.02

  To włodarz / o czym wcześniej było mówione / złożył wniosek, czy dopiero teraz po "hucznych" wymianach zdań będzie składany? Jak długo jeszcze będą debatować w tak oczywistej sprawie.

 4. 4
  +4
  ~ Jokasta
  Poniedziałek, 11.02

  Oto jest program Witolda Wróblewskiego - robić aby robić, ale najpierw wykończyć przeciwników

 5. 5
  +14
  ~ z.byn
  Poniedziałek, 11.02

  Dlaczego skrzyżowanie Związku J. - Fabryczna nie może być zbudowane? Byłoby to najlepsze rozwiązanie ze światłami na przejscie, a kocioł od Fabrycznej może by wreszcie zniknął. Miejsca jest bardzo dużo.

 6. 6
  +3
  ~ jan-49
  Poniedziałek, 11.02

  ten temat pokazuje stan umyslu radnych maja plan tylko kasy brak a gdzie jest kasa z podatkow? na podwyzki dla urzednikow kasa jest ?ale zeby zrobic np.tunel pod ulica to kasy nie ma? najlepiej zlikwidowac niech sobie ludziska biegaja do lotniczej a co likwidacja nic nie kosztuje to miasto schodzi do poziomu pgr-u z czasow prl-u

 7. 7
  +3
  ~ Tadd
  Poniedziałek, 11.02

  Radny Turlej jak zwykle błysnął polotem. Równie dobrze mógł zaproponować teleportacje pieszych, a potem dodać "a z tego co wiem, nie ma obecnie na to funduszy" i możliwości technicznych. Żadne udoskonalenia w tym miejscu nie zapewnią bezpieczeństwa gdy dalej będzie to przejście kolizyjne. Są trzy możliwości: światła, kładka lub podziemne. Te ostatnie dwie propozycje muszą uwzględniać ułatwienia dla niepełnosprawnych i starszych. Światła w tym miejscu to porażka. A na budowę kładki lub tunelu władze nie są chętne, a wręcz niechętne.

 8. 8
  --1
  ~ Jujuś
  Poniedziałek, 11.02

  A w Warszawie i Trójmieście też mają przejścia podziemne i naziemne. Natomiast w Gnieźnie, Kartuzach czy Psarach nie ma specjalnie problemów z przejściami przez pasy. Jeszcze lepiej jest w Toronto czy Berlinie. Tak więc drodzy elblążanie do dzieła i podawajcie swoje rozwiązania tej sytuacji. To przecież fajny temat, od co najmniej dwudziestu paru lat dyskutowany, a więc można się tutaj wykazać innowacyjnymi pomysłami lub też zwyczajnie wyładować się na miejskiej władzy. Lepiej piszecie o tym niż o polityce, historii czy gospodarce. To jest mniej szkodliwe.

 9. 9
  +1
  ~ Gienek
  Poniedziałek, 11.02

  Niech zbudują kładkę dla pieszych, albo tunel, budowa droższa od świateł, ale za to potem bezobsługowa w przeciwieństwie do sygnalizacji, która bywa, że się psuje i trzeba ją programować, obsługiwać i wymieniać zepsute części i w dodatku uplynni to ruch, a światła są tam co chwila w tamtym rejonie, tyle się gada o spalinach i smogu, a nadal chcą hamować ruch i zwiększać spaliny przez postój na światłach. Jak będzie tunel to miasto będzie przyjazne zarówno pieszym, jak i kierowcom.

 10. 10
  +1
  ~ betti
  Poniedziałek, 11.02

  Zrobić tunel dla samochodów i tramwaju od ul Druskiej do ul 1000lecia i po problemie!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.