Czwartek, 5.12.2019, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ babcia
  Środa, 06.02

  " Kult jednostki " jeszcze nigdy nie skończył się sukcesem !!! Przykładów można poszukać wiele , w nawet nie tak odległej historii. Są to ludzie,którzy za wszelką cenę mamili rodaków i marnie skończyli,dyktatura nie opłaca!! Nasz elektorat PIS mimo,że są wśród nich ludzie wykształceni to jednak większość nie ma pojęcia co to "dyktatura" /tak trzeba nazwać/ Kaczyńskiego.

 2. 2
  +13
  ~ Dreptak
  Środa, 06.02

  wyznawcy Kłamczyńskiego wiernie realizują główny punkt jego expose - "i żadne krzyki i płacze nie przekonają nas, że białe jest białe, a czarne jest czarne" - to jest grupa społeczna stracona dla logicznego myślenia; taśmy pokazują jednoznacznie nie tylko wszechpotężny układ i zawłaszczenie państwa przez PiS oraz rzeczywisty poziom patriotyzmu Jarkacza - jako firmę pomocniczą wybrał nie Polaka, nawet nie Niemca, ale ziomka Hitlera...

 3. 3
  --11
  ~ polak
  Środa, 06.02

  LEWAK zawsze będzie LEWAKIEM widać po komentarzach , szkoda czasu

 4. 4
  +10
  ~ Dreptak
  Środa, 06.02

  @ wolak - o dziwo masz rację - PiS jest tak przesiąknięty komunistyczną mentalnością, że nigdy się nie zmieni; Jarkacz tak się zapatrzył w Gomułkę , że do końca będzie go naśladował;

 5. 5
  +11
  ~ Twój email
  Środa, 06.02

  Nie jestem zwolennikiem BEZNADZIEJNEJ ZMIANY, ale po przeczytaniu tego artykułu zaczynam myśleć że Mateusz Morawiecki podczas sławetnej nagrywanej kolacji miał całkowitą rację wypowiadając swoją opinię : „Ludzie są tacy głupi” !!!

 6. 6
  +9
  ~ polaczki
  Środa, 06.02

  Jarek smieje się z was w kułak ze za miske ryzu(pincet+) pomożecie mu zbudować dwa touery tak wysokie ze lotnisko trzeba az do Pacanowa przenieść :)

 7. 7
  --6
  ~ Pira
  Środa, 06.02

  Masz przyklad w Warszawie zajmuje kierownicze stanowisko jako psycholog a co wyprawia. Wywalić z roboty .nie podoba się że ma pracę i kasę to won. Bądźmy ludźmi którzy zauważają co PiS robi dla nas a co robili poprzednicy. Jeśli tego nikt nie widzi to pajac.

 8. 8
  +5
  ~ Nie lubię polityków
  Środa, 06.02

  Co byście nie powiedzieli czy napisali na prezesunia zawsze będzie oczernianiem. pis jest partią żerującą na obietnicach dla nierobów, którzy nie poniżyli się do jakiejkolwiek pracy. Ich potomstwo też tematem pracy się nie będzie hańbiło. Banda nierobów żeruje na obywatelach którzy ciężko za...ją że by utrzymać rodzinę. To CI obywatele powinni mieć przywileje odliczenia od podatku, nie dotacje 500+, ale odliczenia,. Ta grupa społeczna pracuje na wszystkich darmozjadów w tym złodziejskim państwie. Państwo tą grupę gnoi i nakłada nowe podatki. pis po sld nowoczesna jesteście zakałą polski nie myślicie o jej dobru lecz tylko o ciepłej posadzie do emerytury w sejmie, a może się uda parlament europejski to już wał na całego.

 9. 9
  +2
  ~ observator
  Środa, 06.02

  niestety wyborcy Psychopatów i Szaleńców to debile :/

 10. 10
  +2
  ~ Andy-Doopa
  Czwartek, 07.02

  A co ciemnota zrozumie? Ważne ze 500+ i 300+ na koncie się zgadza na chlanie to i poparcie jest z obawy ze przyjdą drudzy i zabiorą. W tym kraju nigdy dobrze nie będzie bo obywatele sami ten kraj wykańczają.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.