Niedziela, 31.05.2020, Imieniny: Aniela, Petronela, Kamila
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Marek elbląski
  Czwartek, 24.01

  Czytam te wypowiedzi i zastanawiam się,ilu z piszących głosowało na Wróblewskiego,a ilu nie było w ogóle na wyborach?Teraz narzekacie?

 2. 2
  --5
  ~ rambo 11
  Czwartek, 24.01

  Realista- wstydż sie własnej tępoty-mogłeś tą rodzinę z Wąchocka wywieść do BATOROWA w pola czuli by się jak w domu,myślę że pochodzisz z Jegłownika a rodzice za sprzedane buraki kupili MIESZCZUCHOWI WSTYDLIWEMU mieszkanie w nędznym Elblągu.Jak takich tępaków ziemia nosi z OPOLA -PADAM ZE ŚMIECHU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. 3
  +6
  ~ lekkie oszustwo?
  Czwartek, 24.01

  Wicia, mówili klakierzy, że dużo robisz więc powinieneś więcej płacić za ścieki. Brak kasy? Nie wiedziałeś, że możesz wydać tyle ile zarobisz? Ja cię wychowano? Wyślij słupy z kww do banku. Słupy zmieni)y 15% RM, to i kredyt na słupa dostaną. Albo zroluj miasto tak jak dług. Z gotową kasąto i Wiesiek by się kazał wozić limuzyną.podobno słupy mają wychowywać MRM. Ubierz koszulkę i na żebry.

 4. 4
  +6
  ~ elblązanin
  Czwartek, 24.01

  nie wydawajcie pieniędzy na bzdety!! na igrzyska przyjdzie czas.Dziurawe jezdnie ,chodniki,brak inwestycji dających dochody na to wydawajcie nasze podatki, mieszkania tanie!!!

 5. 5
  +4
  ~ FELIKS
  Piątek, 25.01

  tak właśnie działa prezydent wróblewski, przed wyborami cuda a teraz ma gdzieś mieszkańców, i jeśli ktoś poczyta ostatnie artykuły, to albo nie wie co ma robić, albo myśli, albo nie ma na nic kasy, albo siedzi cicho i pie. erdzi w stołek, i tak teraz będzie przez 5 lat

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.