Czwartek, 18.07.2019, Imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ wicia
  Piątek, 11.01

  Jacy, tacy. Jeden radny dolosowany, troje zamienników i dwóch oczekujących na posunięcie włodarza. No i jeden z SLD też po "przejściach z zamianami". Oto klub KWW. Czy PO z tym "wymiarem" dobrze postąpiło wchodząc w koalicję?

 2. 2
  --3
  ~ wyborca
  Piątek, 11.01

  Jakoś pan Andruszkiewicz nikomu tu nie przeszkadza, a przecież jest z Młodzieży, a przeszedł na stołek wiceministra w PIS. Czy PIS czy PO to jest to samo. Musimy zawiązać nowe ugrupowanie, działanie w KWW to tylko wzorzec z góry, nic nowego żeby się tak emocjonować.

 3. 3
  +15
  ~ Ryszard Klim
  Piątek, 11.01

  Sz.P. , Panie Mieczysławie, nie poddaję się presji komentarzy, które nadal są, właściwymi w każdym innym przypadku "kadrowym" tak ukształtowanej RM. Różne mogą być motywy, ale decyzja doświadczonego zawodowo człowieka mówi też wiele. Czy to to ocena miejsca radnego i Rady w systemie sprawowania władzy miejskiej ? Ocena krytyczna ? Po "pseudodebacie" budżetowej widać , że Rada nie wybije się na "niepodległość", idzie "w jasyr". Przynajmniej część rządząca. Owocna byłaby obecności Pana w Komisji Gospodarki. Sprawy mieszkaniowe, ciepła, itp. wiele by zyskały. Jednak bycie także przew. klubu oznaczałoby oczywisty konflikt. Nie ma miejsca dla bycia pryncypialnym. Może mój przykład odstrasza? Wolał Pan zrezygnować z 1600 zł. diety za oczekiwaną spolegliwość. Szacunek dla Pana. Pozdrawiam.

 4. 4
  +15
  ~ Żarty
  Piątek, 11.01

  Dosyć tej kompromitacji referendum i precz.

 5. 5
  +18
  ~ Elblazanin
  Piątek, 11.01

  Oczywiscie jaja sobie Wroblewski z ludzi robi...ale sam powiedzial, ze nie glosuje sie na osoby, a na ugrupowanie. Bzdura Panie Wroblewski, dla mnie jest Pan klamca, poniewaz JA GLOSUJE NA OSOBE!!!!

 6. 6
  +5
  ~ być radnym👤
  Piątek, 11.01

  Pewnie dostał"propozycję pracy". Wkrótce poznamy listę "darczyńców" na komitety wyborcze i wiele się wyjaśni. Wyniki uzyskane przez "radnych" pozwalają- w gminie wiejskiej mają większe. Co obejmie Mieciu? Kiedyś pewien nieudolny słup dostał synekurę za wpłatę na kw ale się zagubił jak bez kompasu na pustyni. Ale kasę odzyskał - mieszkańcy są hojnie. Za co elblążanie mają tyle słupów niczym w Biblii solnych? Zasłużyli spolegliwie?

 7. 7
  +3
  ~ Awe
  Piątek, 11.01

  Szałachowski podobno rezygnuje z powodów osobistych a nie jakieś presji.

 8. 8
  +13
  ~ wydawał się solidny, ale
  Piątek, 11.01

  Albo Mieczysław ma honor i poczucie przyzwoitości, albo dostanie posadę. Działania w KWWWWW typowe dla PSL i elblążkowa. Adam zastąpi Mietka w dziedzinach gospodarczych. Dług zrolowany i można dzielić łupy oraz zacieśniać związki w "związku" na 5 lat. Ciemny lud wybrał i wszystko kupi. Teraz kolej na nagradzanie dyrektorskich słupów "bo oni po prostu na szacunek i kasę zasłużyli". Niech przestaną hipotetycznie funkcjonować w szkole.

 9. 9
  +8
  ~ wybrany "przeciw"
  Piątek, 11.01

  Jaki szacunek mieszkańcy, w tym wyborcy słupów, mają do RM i prezydenta pokazała "debata" budżetową. Nowa jakość na całą Polskę-rolowania wszystkich i wszystkiego. Czy Grzegorz i Wilk byli by gorsì?

 10. 10
  +6
  ~ wybrany "przeciw"
  Piątek, 11.01

  Jaki szacunek mieszkańcy, w tym wyborcy słupów, mają do RM i prezydenta pokazała "debata" budżetową. Nowa jakość na całą Polskę-rolowania wszystkich i wszystkiego. Czy Grzegorz i Wilk byli by gorsì?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.