Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Mam dziwne wrażenie że w miejscu żurawia i zaplecza tej budowy powstanie jeszcze jeden budynek. Chyba, że to pas zarezerwowany pod drugi most i tramwaj na modrzewinę.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Mam dziwne wrażenie że w miejscu żurawia i zaplecza tej budowy powstanie jeszcze jeden budynek. Chyba, że to pas zarezerwowany pod drugi most i tramwaj na modrzewinę.