Niedziela, 23.01.2022, Imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (28)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ taki-mamy-klimat
  Poniedziałek, 05.11

  Tkwimy w okopach minionego ustroju! Słonimizm panuje nadal. Dla tego miasta a zwłaszcza młodych mieszkańców to bardzo słabe. Tylko emigracja o tyle szybsza, że droga do Gdańska gotowa. Tylko przekop może nas jeszcze podnieść ale czy Pis zechce to kontynuować? Jedyny plus tej sytuacji to, że władze sejmiku i nasz psl-owski prezydent to jedna banda.

 2. 2
  +8
  ~ Kuczera
  Poniedziałek, 05.11

  Prezydent Wróblewski jest naszym.prezydentrm tak samo jak poseł Wilk jest naszym posłem. Powinni działać na rzecz naszego miasta, każdy na swoim polu ale dla naszego dobra. Niech żyją mieszkańcy Elbląga

 3. 3
  +5
  ~ papa Elblągu
  Poniedziałek, 05.11

  I znowu można mieć wszystko w d....a przed wyborami się obudzić. To miasto umiera śmiercią naturalną- układy komuszego betonu niszczą wszystko. Czas wyjeżdżać jak większość znajomych.

 4. 4
  --7
  ~ Goki
  Poniedziałek, 05.11

  To wczoraj było głosowanie? Nikt nie mówił. Czy mogę jeszcze oddać głos?

 5. 5
  +9
  ~ Cezar
  Poniedziałek, 05.11

  To ciąg dalszy igrzysk, po minionych latach, Panie Prezydencie. Elbląg pokazał antypis, a nie postawił na rozwój. Stało się to po nędznej kampanii, która maskowała po stronie prezydenta niedorozwój , narzucając "oddłużanie" czyli normalne spłacanie rat. Po stronie Wilka zabrakło remanentu po 4 latach takiego rządzenia. Mając 13 radnych nie potrafili określić, w jakim stanie jest Elbląg. Jego sztabowcy to w ogóle powinni kierować w Pcimiu , a nie tutaj. Igrzyska wygrały, i będą dalej.

 6. 6
  +11
  ~ igrzyska będą trwać
  Poniedziałek, 05.11

  Nie, nie! Igrzyska dopiero się zaczynają, a prologiem będzie zagrywka dyrektorów szkół , którzy uzyskali mandat, w tym J-196. Do igrzysk przyłącza się ciągle usłużne władzy info. Gdyby była respektowana demokracja nie było by igrzysk i głosowania, a jedynie kampania i wybory. Głosowaliśmy nie "za" a "przeciw".

 7. 7
  +5
  ~ Najnowocześniejszy
  Poniedziałek, 05.11

  Elbląg wolny od PiS!;) Dzisiaj Elbląg, a w 2019 wyzwolimy całą Polskę?;)

 8. 8
  +6
  ~ to jest sukces
  Poniedziałek, 05.11

  Niekwestionowanym sukcesem jest uzyskanie mandatu radnej przez sromotnie przegraną J - 196.

 9. 9
  +5
  ~ jeszcze rok i....
  Poniedziałek, 05.11

  Brawo Elblążanie brawo Warszawiaki brawo Krakowiaki Brawo Gdanszczanie i cała reszta.Pis myślał ze na oszustwie ,kłamstwie przekupstwie zbuduje swój potencjał.

 10. 10
  +9
  ~ kiki
  Poniedziałek, 05.11

  No to teraz będzie karuzela ze z/a/mianami w zdawaniu i przyjmowaniu mandatów radnych KWW. Jakie to stanowiska będą obejmować byli, straż miejska i zarządzanie kryzysowe? Bo czyż nie tam zasiadają emerytowani "mundurowi"? No i co zrobią dyrektorzy SP? Jaki dadzą przykład swoim wychowankom?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.7726628780365