Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Elblążanie! Kiedy w końcu do Was dotrze, że w Elblągu głosujemy na elblążan a nie na banderowców z Górowa Ił.
i kolejny sezon PO ***zi w stołek ta pani, która nic nigdy nie zrobiła dla Elbląga, wstyd
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Elblążanie! Kiedy w końcu do Was dotrze, że w Elblągu głosujemy na elblążan a nie na banderowców z Górowa Ił.
i kolejny sezon PO ***zi w stołek ta pani, która nic nigdy nie zrobiła dla Elbląga, wstyd