Piątek, 14.08.2020, Imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ do ~ to miasto gnije
  Środa, 14.11

  po pierwsze nie jestem ani nauczycielem, ani tym bardziej dyrektorem! Po drugie - nie wylewaj na innych swojego jadu, po trzecie - można wywnioskować, że sam jesteś nauczycielem albo dyrektorem. Bo ja nic o certyfikatach nie wiem, a ty taki/taka zorientowana - czyli ze środowiska oświatowego. Broń nas i nasze dzieci przed takim kimś, jak ty.

 2. 2
  +9
  ~ Teacher
  Środa, 14.11

  Wstyd Państwo dyrektorzy tak się upolitycznic! Nie taka wasza rola w społeczeństwie, skupcie sie na edukacji a nie na łapaniu stanowisk lub nabijaniu głosów nie dla siebie , do roboty w oświacie a nie polityce

 3. 3
  +7
  ~ prawnik
  Środa, 14.11

  do "zgrywus" sprawa Opaczewski vs Wróblewski nie jast w trybie wyborczym, w razie przegranej i wyroku Opaczewski nie tylko nie wystartuje na posła ale i radnym nie będzie

 4. 4
  0
  ~ jaśniej się nie da
  Środa, 14.11

  do śledczego spod 21 - o certyfikatach mówił prezydent WW a publikował ten portal. Oszołom jakim jesteś jawi się być wybiórczym. Z tymi poglądami nie powinieneś mieć wpływu na wychowanie nawet knura. Ciebie nie interesuje meritum świństwa tylko kto i dlaczego je zauważył. Taka mentalność ludu przybyłego zza Buga w konsekwencji rozprawy Stalina z pewną grupą kierowaną przez napęd rowerowy. Alboś dyrektor, alboś przerośnięta gimbaza. Dyrektorzy szkół korzystają z pełni praw, ale, tak jak proboszcza, powinna ich cechować świecznikowa etyka i moralność, w przeciwnym razie nie powinien ich szanować ani uczeń, ani pracownik szkoły, ani rodzic. Ty bardziej się pewnie znasz na smaku piwa niż na metodach wychowania swoich dzieci, o obcych nie wspomnę. Ale żeby tak się obnażać, dyrektorze?

 5. 5
  +5
  ~ Hugo2768
  Czwartek, 15.11

  Opaczewski.....oj Opaczewski. Na nazwisko pracuje się latami, na skróty nie zrobisz nic. Nie sadze żebyś to bagno ( na własną głupotę) pozbierał.

 6. 6
  --2
  ~ J-196
  Czwartek, 15.11

  Wszystkich radnych tego okręgu przedstawiono in gremium aby "szlachetny" kwasonos mógł się ukryć i by mu nie wytknięto braku etyki i relatywną moralność cwaniaka. Ale dostał to na co zasłużył od wielu lat.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.