Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Opus Dei
  Środa, 14.11

  Taka ciekawostka od lat w polityce i lojalny PISowiec Paweł Fedorczyk, który otrzymał mandat z listy Prawa i Sprawiedliwości otrzymał 415 głosów, Opaczewski znikąd i nikt na jedynce 849 głosów więc co można pomyśleć o elektoracie głosującym na PIS?!

 2. 2
  +8
  ~ No cóż
  Środa, 14.11

  Dlatego tak wszyscy walczą o jedynki.Bo to pewne.

 3. 3
  +8
  ~ Wielkie mi analizy
  Środa, 14.11

  Dlatego tak wszyscy walczą o jedynki.Bo to pewne.

 4. 4
  +13
  ~ J-196
  Środa, 14.11

  Jutro i pojutrze my zdecydujemy czy i jaką podjąć decyzję. Nic bardziej haniebnego niż świadome i wielokrotne oszustwo eliminuje kobietę i mężczyznę z zawodu nauczyciela. O tym od początku wiedział ich mentor. Akceptuje on i nakłania do takiego działania swoich podwładnych wykorzystując zależność służbową. Czy Witold Wróblewski też jeszcze nie podjął decyzji - być radnym czy prezydentem? Dojrzejecie kiedyś? Czy całe życie z mentalnością dziecka mającego władzę nauczyciela będziecie kręcić i udawać, że nic się nie stało. Osiołkowi w żłoby dano, w jeden owies, w drugi siano. Osiołek miał honor. Dajecie "przykład" tysiącom wychowanków i oszukujecie tysiące wyborców. Ktoś was umieścił na listach za waszą zgodą, dyrektorzy.

 5. 5
  +15
  ~ żenujący facet
  Środa, 14.11

  Witold Wróblewski po II turze powiedział, że skończył się czas igrzysk i zaczął czas na pracę. Ten kolega-dyrektor potwierdził prawdziwość słów prezydenta. Następni zacementują trzecią prawdę elbląską. Ani wiadukt, ani przekop, bo to pieniądze - wartość ma wiarygodność , przyzwoitość, człowiek. Dyr. szkoły nie musi tego mieć?

 6. 6
  --16
  ~ Bez nacisków
  Środa, 14.11

  Dyrektor ma prawo startować, ma prawo też nie przyjąć mandatu. Prawo mu tego nie zabrania _ A prawo wie lepiej od was hejterzy co wolno. Na pewno nie wolno obrażać, dyskredytować i odrzucać błotem. Ręce precz od wolnych ludzi.

 7. 7
  +10
  ~ W imię prawa
  Środa, 14.11

  Takie mamy niestety smieszne prawo ktore pozwala nabierać wyborców ale ludzie na stanowiskach i odpowiedzialni w większości miast z tego nie skorzystali bo mają po prostu honor , morale i są na wysokim poziomie intelektualnym i wiedzą ze jest to po prostu nadużycie i zaklamanie faktów więc bzdur na obronę wlasnych stanowiskowych celow proszę tu nie pisać

 8. 8
  +9
  ~ widziały gały co brały
  Środa, 14.11

  Bez nacisków - kto ci dał prawo oszukiwania? Nie dojrzałeś do korzystania z prawa. Denne wychowanie domowe pogłębione cyklicznym łamaniem zasad bez konsekwencji w życiu dorosłym ty nazywasz prawem? Żadne strachy nie zmienią tego kim jesteś. Swoją drogą sprawa sądowa była by super miejscem do spojrzenia w oczy takim "wychowawcom" i wykrzyczenia na cały świat co o nich przyzwoity człowiek, wyborca, uczeń sądzi. Każdy dyr. szkoły rezygnując z mandatu radnego wystawia sobie ocenę człowieczeństwa i pracy. Straszyć to powinni ciebie oszukani wyborcy. I ty możesz patrzeć w lustro? Ostatnim człowiekiem który relatywnie może wykorzystywać prawo do oszustwa jest nauczyciel, w tym i dyrektor. Nie czujesz wagi twojego wpływu na wychowanie dyrektorze z przypadku i kolesiostwa.

 9. 9
  --7
  ~ abc
  Środa, 14.11

  A cóż to tak hejtujących interesuje decyzja dyrektorów, żal wam dupki ściska. Nikt wam nie bronił startowania, i tak przejmujecie się głosami oddanymi. Wy ich nie oddaliście, bo mogliście zrobić to tylko w stosunku do jednego, a szczekacie na wszystkich. Poza tym ci dyrektorzy startowali z komitetu, a nie samodzielnie. A co do wychowanków to póki co oni nie głosowali, więc ich nie tykajcie. To jak z rozwodem, gdzie kartą przetargową mają być dzieci. Żenujący poziom, ale czego oczekiwać po takim środowisku. Im gorzej, tym lepiej.

 10. 10
  --6
  ~ to miasto gnije
  Środa, 14.11

  abc - kto ci dał prawo bycia nauczycielem, dyrektorem? Z takim bełkotem, etyką i moralnością? Kilka dni temu chwalono elbląską oświatę za certyfikaty, i słusznie, bo zdobyli je nauczyciele. Czy uwzględniano przy tym to co ty głosisz? Jeżeli twoje i tego spod (16) poglądy dotrą do prezydenta, to w poprawnym samorządzie, państwie nie powinieneś od dnia następnego mieć prawa wchodzenia na teren szkoły. Porażające tłumaczenie amoralności i uległości służbowej oraz sprzeniewierzenia się zasadom wychowania. Wg ciebie dyr. może publicznie palić fajki, ćpać, żłopać alkohol , nawet w szkole być "na gazie" - przecież uczniowie nie robią tego co on. Spałeś na pedagogice i psychologii i już tego nie nadrobisz. Relatywizm wychodzi ze słomą z wioski i tego już nikt nie zmieni poza uczciwym przełożonym

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.