Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Klamcy
  Poniedziałek, 09.07

  Statek miał pływać z Elbląga i co pływa z Tolkmicko. Co krok to kłamstwa i oszustwa.

 2. 2
  0
  ~ Stanisław
  Wtorek, 10.07

  Chyba ankieta była przeprowadzona w godzinach pracy, przewaga malkontenctwa, pesymizmu, cwaniactwa i beznadziei. Widać ci bardziej zadowoleni spędzali czas na działaniu. Jak ktoś szuka to i tu coś dobrego znajdzie, szklanka zawierająca 50% wody dla jednych jest w połowie pusta dla innych w połowie pełna. Najbardziej narzeka ten co nigdzie nie był (nawet w elbląskim muzeum, które jest na wysokim poziomie jak na globalne standardy) i nic nie zrobił (nawet kibelka na działce). Mamy miasto na miarę naszych możliwości. Miłego dnia w pięknym, coraz ładniejszym, czystym i nowocześniejszym mieście Elblągu. Zawsze można otworzyć własną działalność, na przykład portal informacyjny ;) Pozdrawiam, rusz się z kanapy i wyjdź ze strefy komfortu.

 3. 3
  --4
  ~ alek
  Wtorek, 10.07

  Koliński, czy zrozumiesz, że otwieram lodówkę a tam Ty jesteś, jak Lewandowscy, dosyć.!

 4. 4
  +5
  ~ mieszkaniec
  Wtorek, 10.07

  Proszę coś zrobić z dzikami na Bielanach,znowu od kilku dni chodżą, strach jest tam chodzić chodnikiem.Proszę też dać drugi autobus, który będzie miał połączenie Bielany-Dworzec.Autobus 100 też mogłaby mieć połączenie z Bielanami. Buduje się tu dużo mieszkań i domów a komunikacja tutaj się nie rozwija. Młodzież nie ma połączenia z dojazdem bezpośrednim na dworzec.

 5. 5
  +3
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 10.07

  @alek - Zaszyj się zatem w lesie albo wsadź nos w sos, co mnie to obchodzi - ktoś ci każe czytać, trollu?

 6. 6
  0
  ~ Marek elbląski
  Wtorek, 10.07

  W naszym mieście jest tak jak jest,ze względu na to,że osobnik udający prezydenta Elbląga,tak naprawdę nim nie jest,jest olsztyńskim sługusem i wasalem-robi wszystko,co nakaże senior znad jezior.Temu panu powinniśmy podziękować w najbliższych wyborach,bo miasto ma duży potencjał,tylko potrzebny człowiek,który go uruchomi.I jeszcze jedno,Elbląg to nie Warmia i Mazury,nie pasujemy do tego dziadostwa,musimy jak najprędzej je opuścić,bo stan agonalny zmieni się w śmierć.

 7. 7
  +3
  ~ Paweł
  Piątek, 13.07

  Obecny Prezydent i jego świta NIC dla Elbląga dobrego nie zrobili!!!!

 8. 8
  0
  ~ 32
  Czwartek, 16.08

  Podobaja mi sie te prawdziwe wypowiedzi Elblazan,maja racje co do wszystkiego co zostalo powiedziane.Komunikacja to masakra,Straz Miejska to druga masakra.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1583478450775