Czwartek, 30.05.2024, Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SONDY

Elbląg pod lupą! Mieszkańcy powiedzieli, jak żyje im się w naszym mieście

09.07.2018, 07:00:47 Rozmiar tekstu: A A A
Elbląg pod lupą! Mieszkańcy powiedzieli, jak żyje im się w naszym mieście
Fot. Ryszard Biel
Wielokrotnie w komentarzach pod artykułami nasi czytelnicy zwracają uwagę na niedoskonałości, jakie są w naszym mieście. Postanowiliśmy oddać głos elblążanom, by dowiedzieć się, jak naprawdę żyje się w Elblągu.
 
Jest wiele sytuacji z jakimi elblążanie borykają się na co dzień, miejsca, na które nieustannie narzekają.
 
W środę, 4 lipca, czekaliśmy przy Placu Słowiańskim, między 16.00 a 18.00. Każdy do kamery mógł powiedzieć o tym, co go boli, co chciałby, aby zostało zmienione w naszym mieście.
 
Z jakimi problemami borykają się na co dzień mieszkańcy naszego miasta? Jak żyje im się w Elblągu? Zapraszamy do obejrzenia naszej sondy!

 


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 14

%71.4 %28.6


Galeria / Plac Słowiański - sonda ( zdjęć 18 )
Dodano: 2018-07-09 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (18)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Stop dla WM.
  Poniedziałek, 09.07

  Spotkali się w święto o piątej przed kinem. Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem. Tutejszo idiotko! rzekł kretyn miejscowy- Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy. Miejscowa kretynka odrzekła - z ochotą. Albowiem cię kocham , tutejszy idioto. Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko. I poszedł do kina z tutejszą idiotką. Na miłym macaniu spłyneła godzinka. I była szczęśliwa miejscowa kretynka. Aż wreszcie szepneła:- kretynie tutejszy! Ten film , mam wrażenie , jest coraz nudniejszy. Więc poszli na sznycel, na meble, na winko, miejscowy idiota z tutejszą kretynką. Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym. Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym. W ten sposób dorobią się córki lub syna : Idioty, idiotki, kretynki, kretyna. By znowu mogli spotkać przed kinem. Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem. Ps. Dedykacja dla um.

 2. 2
  +36
  ~ najwyższy czas
  Poniedziałek, 09.07

  żeby zmienić TĄ nieudolną władzę , która nie słucha mieszkańców / wszystkie wypowiedzi bardzo fajne / , która chce zmienić basen w sadzawkę , nie zadbali o reaktywację kolei nad zalewem i inne fajne obiekty , a najważniejsze - NIE sprowadza inwestorów , którzy daliby miejsca pracy

 3. 3
  --5
  ~ ...
  Poniedziałek, 09.07

  Po za Kolińskim reszta wypowiedzi ... trzeba się wsłuchiwać i deszyfrowywać żeby zrozumieć o co chodzi ...

 4. 4
  +51
  ~ Ignacy
  Poniedziałek, 09.07

  Ludzie boją się przychodzić , martwią się o miejsca pracy. Emeryci maja wywalone na wszystko i chodzą po rynku. galerii. Pomysł fajny .widać że redakcja chce coś zrobić dla poprawy sytuacji w tym mieście. Tak trzymać

 5. 5
  +37
  ~ Ludu oj ludu
  Poniedziałek, 09.07

  Wy gadajcie, nazekajcie ludki a my i tak zrobimy co będziemy chcieli a was mamy głęboko w d.

 6. 6
  +37
  ~ Życie
  Poniedziałek, 09.07

  Długo w Elblągu nic się nie zmieni, oj długo. Miasto????? Duża wieś.

 7. 7
  +4
  ~ tomy
  Poniedziałek, 09.07

  fajny koleś ten obsługujący kamerę, mniaaaam

 8. 8
  +11
  ~ novak
  Poniedziałek, 09.07

  niech ktoś wyjaśni mieszkańcom dlaczego Elbląg jako miasto portowe nie może przyjmować statków pasażerskich i dlaczego przy nabrzeżu na starówce jest zakaz cumowania ??? i jak to możliwe że że knajpa blokuje nabrzeże ????

 9. 9
  +1
  ~ Arc
  Poniedziałek, 09.07

  hahaha koliński jedynie co to chciałby więcej mandatów od straży miejskiej i coś z basenem (ale sam nie wie co) - ot i całe lewactwo ;P Ps. miastu potrzebne są inwestycje w nowe duże zakłady pracy (i tu rola rządzących miastem aby przyciągali takich) - jak to będzie to reszta sama się zrobi, bo jak będą ludzie i będą mieli zarobki na poziomie to reszta atrakcji sama się rozwinie

 10. 10
  +7
  ~ Robert Koliński
  Poniedziałek, 09.07

  @Arc - Koliński świetnie wie co należy zrobić z np. basenem, m.in. dlatego współtworzył obywatelski projekt rewitalizacji i przywrócenia (nie zniszczenia, jak chcą miejscy włodarze;) elbląskiego kąpieliska miejskiego; to nikt inny, ale Koliński właśnie zaproponował np. wykorzystanie obok funkcji rekreacyjno-wypoczynkowej tego miejsca również jego funkcji retencyjno-przeciwpowodziowej, takiej jaką pełnił ten zbiornik przez wieki, już nawet nie tylko "za Niemca". "Lewactwo" ma dziesiątki świetnych pomysłów dla rozwoju czy bezpieczeństwa miasta, bo ma rozum i zna historię m.in. swojego miasta, tyle że nieudaczne prawactwo woli słuchać księdza i prezesa oraz wypisywać głupoty o "lewactwie", zamiast posłuchać głosu rozsądku i młodego pokolenia (w jednym;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5645689964294