Wtorek, 18.05.2021, Imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (26)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +3
  ~ Gagatek
  Sobota, 30.06

  "Bareja" wiecznie żywy.....

 2. 2
  +1
  ~ mów prawdę koliński
  Sobota, 30.06

  @koliński - sam o sobie ciągle mówisz, żeś najmądrzejszy w tym kureniu elbląskim. Powiedz więc chłopie otwarcie - kogo upamiętnia "Rondo Obrońców Birczy"? Moich czy twoich? Polskich (kimkolwiek byli politycznie), czy twoich z kurenia bandery? To takie proste, a jak w narracji judeo - ukrów zakamuflowane. Jak sprawa w elbląskim sądzie.

 3. 3
  --1
  ~ Zygmunt Iliński
  Niedziela, 01.07

  Za księdzem Andrzejem Soroką: „...inicjatywa, która nie zmierza do pojednania i wzajemnego zrozumienia (…)". A nie lepiej było to skrzyżowanie nazwać tak: Rondo Metropolity Andrzeja Szeptyckiego? Podobno to kresowy wielki duchowy bojownik dwóch narodów – polskiego i ukraińskiego. Jak nikt potrafił łączyć.

 4. 4
  --1
  ~ Zygmunt Iliński
  Niedziela, 01.07

  Kolega po fachu ks. Andrzeja Soroki, ks. Jarosław Gościński, tak przed jedenastu laty uzasadniał w Iławie wniosek parafian o nadanie nazwy nowo powstałej ulicy: ulica Metropolity Andrzeja Szeptyckiego: „Nadanie dla ulicy wspomnianej nazwy przyczyni się do lepszego poznania naszego kościoła, historii, zacieśni współpracę naszych narodów, a tym samym uczyni z naszego miasta ośrodek współpracy, zrozumienia, i wzajemnego szacunku”.

 5. 5
  +1
  ~ Zygmunt Iliński
  Niedziela, 01.07

  U nas, właśnie w Iławie, nikomu taka nazwa ulicy nie przeszkadza. Poza mną :-)

 6. 6
  0
  ~ Zygmunt Iliński
  Poniedziałek, 09.07

  Petycja w sprawie zmiany nazwy ulicy Metropolity Andrzeja Szeptyckiego w Iławie: https://www.petycjeonline.com/wniosek_o_zmian_nazwy_iawskiej_ulicy_z_metropolity_andrzeja_szeptyckiego_na_generaa_stanisawa_szeptyckiego

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88108086585999