Niedziela, 3.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (36)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +25
  ~ ja
  Środa, 23.05

  Jerzy Wcisła vel Hipokryta miałeś okazję im pomóc przez 8 lat dzierżenia władzy przez PO a teraz milcz bo wstyd ale prawda PO nie ma wstydu i honoru

 2. 2
  +21
  ~ Esta esta
  Środa, 23.05

  w geście protestu niech Wcisła utnie sobie coś drogiego, bo pensję już mu obcieli

 3. 3
  +9
  ~ Aron
  Środa, 23.05

  Marnie wyglądasz chłopie !

 4. 4
  +12
  ~ marian k
  Środa, 23.05

  ...koło pióra zrobiło się gorąco to wyszli i protestują, a gdzie byliście wcześniej razem z waszym Donkiem oszukaliście niepełnosprawnych...żenada z hipokryzją. Nie warci jesteście żadnej uwagi (Po-PSL).

 5. 5
  +10
  ~ cvvvv
  Czwartek, 24.05

  i kolejny raz lans tego nieroba, dlaczego ten typek pojawia się tu co drugi dzień? A my Elblążanie mamy go serdecznie dosyć!!!! To hipokryta, leń i pajacyk.!!!

 6. 6
  +7
  ~ Gosc
  Czwartek, 24.05

  Wszystko ładnie, pięknie, szczytne hasła. Tylko trzeba zdać sobie sprawę, iż tym razem te panie walczą o pieniądze dla bardzo wąskiej grupy niepełnosprawnych, tj. dla dzieci niepełnosprawnych od urodzenia. Co z pozostałymi dziećmi. Moje dziecko, które zdiagnozowano w 3 lat nie dostanie grosza, również osoby po 18 roku życia! Panie protestujące zapytane o to powiedzialy, że pozostali jak chcą podwyżki to niech sobie sami protestują! A rozwiązanie problemu jest proste podnieść zasiłek pielęgnacyjny, który dostają wszyscy niepełnosprawni że 153 zł do co najmniej 500zl. Można się dogadać, czy od razu czy co roku podwyższa o jakąś kwotę, oczywiście zapisać w ustawie rewaloryzacje. Z reszta tak zakończył się protest za Tuska, panie wywalczyły podwyżkę świadczenia pielęgnacyjnego i co roku jest ono podnoszone. Znajac problemy osób niepełnosprawnych z autopsji, obecny protest stanął w martwym punkcie. Opozycja wykorzystuje go politycznie! A panie protestujące zapetlily się w swoich zadaniach i myślą teraz o swojej wąskiej grupie osób, zapominając o innych.

 7. 7
  +9
  ~ anonim
  Czwartek, 24.05

  Gdyby pan senator się odwrócił to zobaczyłby jak pusto jest na fontannie i może przy okazji warto zadbać o to, żeby Herman założyciel miasta na cokół fontanny jednak wrócił?

 8. 8
  +11
  ~ Jaro
  Czwartek, 24.05

  Fasola wstydu oszczedz banda zlodzieji

 9. 9
  +6
  ~ Anna
  Czwartek, 24.05

  Tam, gdzie pojawia się Pan Jerzy Wcisła każda inicjatywa zepsuta. Ten Pan, słaby pod każdym względem, Stale robi sobie kampanię wyborczą. Panie Tadeuszu Kawa (szanuję Pana) - bardzo proszę o nie informowanie tego Pana o imprezach, które Pan organizuje. Pan Jerzy Wcisła wszędzie się podczepia. Popieram strajkujących. Jest mi wstyd za nasze państwo, które nie pomaga najsłabszym. Strajkującym oddaję wielki pokłon.

 10. 10
  +3
  ~ anonim
  Czwartek, 24.05

  Ciekawe ile wynosi abonament w .....

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87695693969727