Akwarelka to ok. 7-letnia sunia w typie rasy shih-tzu. Waży ok. 5 kilogramów. Nie ma jednego oczka. Trafiła do... »
do "Wyborca"-od porządnych ludzi się możemy odczepić-ale jakoś trudno nam jakichś onaleźć w tej formacji:))))))))
Pisiorstwo już tu było. Pisiorstwo może odejść.
PIS powinien zostać zdelegalizowany już dawno.
Elbląg- miasto komuchow😈😈
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
do "Wyborca"-od porządnych ludzi się możemy odczepić-ale jakoś trudno nam jakichś onaleźć w tej formacji:))))))))
Pisiorstwo już tu było. Pisiorstwo może odejść.
PIS powinien zostać zdelegalizowany już dawno.
Elbląg- miasto komuchow😈😈