Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (17)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ nie wart plucia
  Poniedziałek, 05.03

  ten z 9 - ty jesteś tym "dyrektorem" bez honoru. Pokazanie sposobu godnego zachowania i wykazanie łotrowskich postaw w zarządzaniu placówką i wyjaśnianiu tragicznego zdarzenia nazywasz ciągle "pluciem na dyrektora". Osobiście nawet gdybym mógł to bym nie pluł na takiego "bohatera" Nie moja liga. Swoją drogą masz tupet aby się samochwalić, samowybielać, samouniewinniać. Czujesz się pewnie po zapowiedziach kumpli, że cię nie ruszą. Czy w twoim sekretariacie i pod twoim nadzorem każdemu wszystko dają? Uważasz, że skoro przekonałeś rodzica do nie wnoszenia sprawy, to sprawy nie ma? Struś też tak myślał o Aborygenie i się z indykiem przeliczyli. W życiu można, a nawet trzeba być wymagającym, konsekwentnym, surowym, ale zawsze sprawiedliwym i przyzwoitym. Teraz , to ty dalej idź w zaparte .

 2. 2
  +2
  ~ Andrzej
  Poniedziałek, 05.03

  No ja sie pytam gdzie jest urzad miasta i konsekwencje dla dyrktora? Układy i układziki czwsc dalsza. Odpowiada przede wszystkim dyrektor

 3. 3
  0
  ~ ursus
  Wtorek, 06.03

  ten facet ktory jest dyrektorem kupił ta posade wplacajac odpowiednia kwote na konto wrobla niby na kampanie wyborcza. to sie nazywa kupczenie stolkami

 4. 4
  0
  ~ do ~ ursus
  Wtorek, 06.03

  Też możesz sobie kupić sobie posadę, i widzisz jak wszyscy mu zazdroszczą. Przecież to dyrektor jest winny, tak jak za wszystko co się dzieje w tym mieście, winny dyrektor tej szkoły - zwolnić! A mógł pracować w Biedronce (bo tam chyba pracował, zanim sobie nie kupił posadę- jakże fajną). Zdaniem profesor socjologii Andrzeja Rycharda Polacy hejtują bo: Mają kompleksy, które próbują leczyć. Myślą: nie udało mi się w życiu, to odegram się w internecie - wyjaśnia "

 5. 5
  +4
  ~ wasyl
  Wtorek, 06.03

  żądam ukarania dyrektora, dosyć kolesiostwa i układów.!!!!!!

 6. 6
  +1
  ~ to się dzieje w Elblągu
  Wtorek, 06.03

  Ten dyrektor nie poniesie żadnych konsekwencji. 1. Sam nie oderwie się od koryta i "władzy"; 2. UM nic mu nie zrobi, bo : a) jego aktualna szefowa w UM jest jego byłą podwładną w UM; b) wpłacił na minioną kampanię aktualnego prezydenta najwyższą kwotę spośród oficjalnych darczyńców indywidualnych - około 15 000 zł; c) znajomi znajomych mają znajomych w prokuraturze; 3. Rzecznik dyscyplinarny swoich nie tyka; Przyzwoity i honorowy ......., ale kozła ofiarnego znajdzie. "Ja swoje zrobiłem - zawiesiłem nauczyciela". Otóż nic nie zrobiłeś poza kupieniem dywanu u Cygana i miotły brzozowej (drapaki) do zamiecenia sprawy. Zmęczyłeś się? "Nic się nie stało, to tylko nieszczęśliwy wypadek". Wpisałeś się dyrektorku pod 14? Znajomy zasób słów i tendencja. Kombatanctwo nie ma nic do tego świństwa.

 7. 7
  +2
  ~ do ~ ursus
  Środa, 07.03

  prosze podać numer konta a ja lecę po pozyczkę. skoro za 15 tys zl moge kupic dobrze platna pewna posade.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.