Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (27)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +17
  ~ Życie
  Wtorek, 09.01

  Lepiej napiszcie prawdę jakie to długi ma lotnisko szymany - ponad 26 mln zł . Tyle trzeba dopłacać do bankruta, jakim prawem. PiS to widzi i pozwala na te niegospodarnosc. Powinny konkretne osoby zmienia i nazwiska odpowiedzieć karne za źle podjęte decyzję :termy i lotnisko. I do pierdla i tam niech lansuje się.

 2. 2
  +9
  ~ Kat Na Idiotów
  Wtorek, 09.01

  Po prostu cudownie pan senator swoimi złotymi myślami kolejny raz mnie rozbawił „ Rosjanie mówili wyraźnie, że mają jednostki, które mają przewozić po 2 tys. ton. Te jednostki nie mogą wpłynąć do Elbląga, bo zalew jest za pływki, a w naszym porcie te barki nie obrócą się ” he he he to dopiero mnie ubawił, a czy te 800 tonowe dobrze się obracają, czy po stronie nabrzeża portu jest linia kolejowa i żuraw dżwigowy gotowe do rozładunku?! Inna sprawa, że statki rosyjskie, które mogą zabrać do 2000 tom mają zanurzenie od 2,8-3,5 metra czyja więc to wina, że nie jest zagwarantowany poziom wody w Zalewie Wiślanym gdzie średnia głębokość to 2,5 metra a rzece nie rzadko 1,5 metra wody?!

 3. 3
  0
  ~ ursus
  Wtorek, 09.01

  przeczytałem tytuł i odrazu wiedziałem że to wypociny jakiegoś POwskiego wichrzyciela. Powskie nieroby ***ziały w stołki i kradły przez 8 nikczemnych lat w historrii poslki. Teraz gdy PIS cos robi to wichrzyciele knują plują rzucaja kłody, donoszą do brukseli. np taki jurek motorowka, jezdzi co chwile do krynicy i szczuje tamtejsza ludność przeciwko przekopowi. zasponsorował nawet banery antyprzekopowe. to jest dopiero szuja.

 4. 4
  +7
  ~ A-Z
  Wtorek, 09.01

  Wystarczyło tylko tytuł przeczytać i od razu było wiadomo, kto to się tak lansuje. Panie Protas, niech robią niech kopią niech ludzie maja pracę, chociaż na okres tej inwestycji. Wy ludzie z kasą nie wiecie co to znaczy mieć netto 1500 -2000 na miesiąc. Jeżeli chodzi o port, to zapewne minie trochę czasu na przekop, a potem na pewno znajdą się ludzie z pieniędzmi i inwencją, w to trzeba wierzyć.

 5. 5
  +11
  ~ klik
  Wtorek, 09.01

  @ ursus ~chyba ci się coś nie coś pokręciło z tym donoszeniem, udajesz czy zapomniałeś kto i w jakich sprawach jeździł do Brukseli?

 6. 6
  +5
  ~ Jfdg
  Wtorek, 09.01

  PO rzadziło tyle lat i nic w tym temacie nie zrobiło, a jak się zbliżają wybory to się zrobiło wielkie poruszenie i jaki to Pan Protas ma pomysłu, a do tej pory siedział jak mysz pod miotłą

 7. 7
  --1
  ~ anonim
  Wtorek, 09.01

  Jestem za!Ta inwestycja to gwóźdz do trumny PiS :).Niech kopią a z umoczonych pieniędzy ukarać i za kraty wsadzić.Każdy inteligentny człowiek wie źe ta inwestycja to niewypał.

 8. 8
  --8
  ~ ursus
  Wtorek, 09.01

  klik: nie boj sie ,kazdego zdrajce polski predzej czy pozniej doczeka stryczek jak Marian Kowalski dojdzie do władzy. Zdrajcy polski beda wtedy uciekac w popłochu na białoruś i ukraine. jeden Powski oszołom niejaki nowak juz tam uciekł. zcekamy teraz cierpliwie na proces hanny gronkiewicz walc i jej meza. zlodziejskie malzenstwo teraz laskawie zwraca miliony ktore ukradlo. ale to sa male odsetki tego co nakradli przez lata nierzodow PO. Na miejscu PISu zatrudniłbym Powskich zlodzieji do szpadli i w ramach odkupienia rkary utworzylbym dla nich na mierzeji oboz w ktorym wieziowie za bułkę i kawałek kiełby z biedry ppracowaliiby za darmo. chetnie zobacze takiego protasa czy motorowke w pasiaku ze szpadlem w dloni

 9. 9
  +14
  ~ kovalski
  Wtorek, 09.01

  Elbląg nie potrafił odzyskać terenu po byłej Żegludze Gdańskiej i traci na tym co roku dużą kasę zamiast turystów i rejsów mamy w tym miejscu knajpę która latem wygląda latem w sezonie turystycznym wygląda jak obóz bezdomnych .

 10. 10
  0
  ~ ccc
  Wtorek, 09.01

  wciąż odkrywają znane prawdy na nowo. Może niech Rosjanie pływają tratwami one na ogólnie maja dużego zanurzenia

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2861428260803