Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Brawo! Świetny pomysł! Widać, że elbląscy radni to inteligentni ludzie, mieszkańscy są dumni.
Elbląg to nie Hollywood... Nie rozsmnieszajcie mnie.
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Brawo! Świetny pomysł! Widać, że elbląscy radni to inteligentni ludzie, mieszkańscy są dumni.
Elbląg to nie Hollywood... Nie rozsmnieszajcie mnie.
Elbląg to nie Hollywood... Nie rozsmnieszajcie mnie.