Poniedziałek, 1.06.2020, Imieniny: Hortencja, Jakub, Konrad
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ zdegustowany
  Piątek, 20.10

  mieszkaniec, właśnie warto pomyśleć zamiast niszczyć to co można jeszcze uratować (zbiorniki kąpieliska miejskiego) i budować nowe za 30 milionów. Poza tym głupotą byłoby przeznaczać atrakcyjne tereny miejskie na nowy zbiornik retencyjny który wielkością może nie dorównać kąpielisku miejskiemu. TRZEBA ZAGOSPODAROWAĆ TO CO SIĘ MA I DBAĆ O UTRZYMANIE TEGO W NALEŻYTYM STANIE TECHNICZNYM, a nie trwonić publiczne pieniadze.

 2. 2
  +3
  ~ Misia Ce
  Piątek, 20.10

  Żeby coś sensownie zrobić, trzeba mieć wiedzę i wyobraźnię. Zamiast te pieniądze włożyć w inwestycję z której będą, i zbiornik retencyjny, i basen który latem pozwoli Elblążanom szybko i wygodnie skorzystać z powietrza i kąpieli, oraz zachować teren na inne cele, lepiej zachowawczo wsadzić pieniądze w coś co będzie odfajkowaniem sprawy, aby móc powiedzieć "myśmy zrobiliśmy", a że można było to zrobić sensowniej, nikt nam tego nie udowodni, a my będziemy się trzymać swojego. I co nam kto zrobi? A krytykującego zawsze można oskarżyć o krytykanctwo i malkontenctwo. Pan Słonina jak wsadził wysokościowy budynek nowego sądu, w dzielnicę mieszkaniową, to na protesty replikował "co taki ładny budynek wam się nie podoba?" I nie porozmawiasz z takim, oni są inteligentni inaczej. Ten sam model.

 3. 3
  +1
  ~ jan-49
  Piątek, 20.10

  nieudacznicy dorwali sie do zlobu i jak zwykli barbarzyncy zniszczyli co sie tylko dalo a teraz placz i lament a powodzie beda z roku na rok coraz wieksze i miasto bedzie bardziej zalewane a wystarczylo tylko konserwowac i dbac o melioracje i basen na moniuszki a wydatki bylyby duzo mniejsze a tu pojawia sie problem BO KOLESIE TYCH Z RATUSZA BY NIE ZAROBILI A TO CZY MIASTO ZALEWA CZY NIE IM TO WISI LICZY SIE TYLKO ILE NA TYM ZAROBIA

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.