Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (44)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Wściekły
  Czwartek, 20.07

  Po wczorajszej błazenadzie legislacyjnej powinno nastąpić rozwiązanie sejmu i ogłoszonie nowych wyborów Te bydło sejmowe nie ma szacunku dla wyborców państwa i sprawowanego urzędu. To są metody i zasady stanowienia prawa w 3RP. Utrzymywanie tego bydła z naszych podatków mija się z celem i logiką

 2. 2
  +13
  ~ pampi - ZAWADA
  Czwartek, 20.07

  Wspólne li... ??? Do wyborów ?? Mało kiedy jest tak , aby dwa psy umiały jeść z jednej miski ?? A już nie wspomnę o większej ilości , próbujecie tylko i wyłącznie w formie protestów , negowania ... uzyskać poparcie . Mijają dwa lata , a wy dalej nic konstruktywnego narodowi nie zaproponowaliście . I nie zaproponujecie , bo balon jest pusty choć nadęty . Możecie sobie podać dłoń z SLD .

 3. 3
  +12
  ~ pampi - ZAWADA
  Czwartek, 20.07

  Przepraszam , zapomniałem się spytać . Panie Senatorze czy " przerobił Pan " może ponownie historię " Pierwszych Piastów " ??

 4. 4
  +17
  ~ Fa
  Czwartek, 20.07

  No i pozamiatane ustawy KRS i SN przeszły. Złodzieje nareszcie zaczną się bać - sa zdjęcia z demonstracji i łatwo w przyszłości będzie można zidentyfikować obrońców złodzieji

 5. 5
  --18
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 20.07

  #Razem #elblag #warszawa #ŁańcuchŚwiatła #WolneSądy #ChcemyWeta W dniu dzisiejszym (czwartek, 20 lipca) również odbędzie się spotkanie pod elbląskim Sądem Okręgowym przy Pl. Konstytucji w ramach akcji protestacyjnej wobec pomysłów rządu i posłów PiS na partyjniackie zawłaszczenie sądownictwa w Polsce; po dzisiejszych głosowaniach w sejmie będziemy domagać się również prezydenckiego weta - kto może, niech przybywa, zbiórka krótko przed godz. 21.00.

 6. 6
  +18
  ~ ada
  Czwartek, 20.07

  uwazajcie bo jak my prawdziwi Polacy wyjdziemy na ulice to po was PeOwcy zostanie tylko smrod

 7. 7
  --13
  ~ Pajace i Swołocz
  Czwartek, 20.07

  @ada - Nie strasz, nie strasz, bo się... sfajdasz. Polacy to piszą poprawnie po polsku, niedouczona pisiorko.

 8. 8
  +17
  ~ Robert May
  Czwartek, 20.07

  Do R. Koliński;; Dzis pod sadem uczestniczyc bedzie skorumpowana mafia sedziowsko -adwokacka. Będzie można zrobić całej tej mafii FOTKI. Jak widać pali się Wam sie grunt pod nogami. TO KONIEC USTAWEK W SADACH. Szukajacie uczciwej pracy poza wymiarem sprawiedliwości bo tam dla WAS NIE MA MIEJSCA. BRAWO PIS. Tak trzymać. Mafia sędziowsko - adwokacka dziś będzie kwiczeć pod sadem!!!!

 9. 9
  +19
  ~ Jaś Fasola
  Czwartek, 20.07

  Oni zapalają świeczki jak na pogrzebie. Bo wiedzą, że ten układ sędziowski stworzony za komuny, kiedy w ważnych sprawach wyroki zapadały w komitetach partyjnych już minął. Pozostało tylko zapalić świeczki.

 10. 10
  --11
  ~ DOds
  Czwartek, 20.07

  PORA WYJŚĆ NA ULICE

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0420138835907