Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na Lipcowy Bieg na 6 Łap. Odbędzie się on w pierwszą sobotę miesiąca - 04.07.2026 roku o... »
A co by było , gdyby na drodze nagle pojawiła się wyrwa, czyli zapadła się jezdnia ,a to się zdarza dość często ,lub leży osoba ,to co kierowca ma robić ?. Proszę o komentarz
Młoda baba pewnie pisała sms i dlatego nie zauważyła tramwaju !!!! P O R A Ż K A
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
A co by było , gdyby na drodze nagle pojawiła się wyrwa, czyli zapadła się jezdnia ,a to się zdarza dość często ,lub leży osoba ,to co kierowca ma robić ?. Proszę o komentarz
Młoda baba pewnie pisała sms i dlatego nie zauważyła tramwaju !!!! P O R A Ż K A